Компанію голови "Миколаївоблтеплоенерго" оштрафували за порушення будівельних норм

Підприємство, яке працювало на замовлення Департаменту ЖКГ, заробило разом з комунальниками штраф 1,3 млн грн

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області оштрафувало міський Департамент ЖКГ та підприємство "Укренергосервіс" за порушення у будівельних роботах. Про це йдеться на сайті обласного управління ДАБІ, повідомляє Depo.Миколаїв.

Позаплановані перевірки проводили на підставі вимоги Управління СБУ у рамках заходів з протидії і запобігання корупції та організованої злочинності в сфері будівництва. Як стало відомо, у грудні 2015 року замовник - Департамент ЖКГ - та підрядник - дочірнє підприємством "Компанія Укеренергосервіс-М" ТОВ "Компанія Укрнергосервіс" - порушили вимоги ч.1 ст. 34 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності".

А саме будівельні роботи виконувалися без реєстрації декларацій про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів ІІІ категорії складності. За вказане правопорушення Департамент ЖКГ та підприємство “Компанія Укренергосервіс-М" оштрафовано по 652 500 грн. Загальна сума штрафних санкцій за результатами зазначених перевірок становить 1 305 000 грн.

Варто додати, що згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, керівником "Компанія Укренергосервіс-М" є в.о. голови скандального підприємства "Миколаївоблтеплоенерго" Віталій Бородін. Він, а також Тетяна Бородіна значаться як власники істотної участі.

Компанію голови "Миколаївоблтеплоенерго" оштрафували за порушення будівельних норм

Компанію голови "Миколаївоблтеплоенерго" оштрафували за порушення будівельних норм

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев