Колектив Жовтневої лікарні не горить бажанням переходити у підпорядкування міста

Тим не менш, у медзакладі лікується майже 65% жителів саме міста, а не району

Колектив Жовтневої лікарні не горить баж…

На минулій сесії Миколаївської міськради депутати знову підняли питання про передачу Жовтневої ЦРБ до комунальної власності Миколаєва. Сьогодні, 16 лютого, колектив медзакладу зустрівся із представниками влади, що віч-на-віч обговорити це питання. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївскьої міськради.

Як зазначив головний лікар Жовтневої ЦРЛ Юрій Багатий, колектив, а він охоплює 800 працівників, із хвилюванням сприйняв пропозицію міськради. За його словами, у Корабельному районі знаходиться ще центр первинної медико-санітарної допомоги і краще витрачати кошти на його розвиток: "Побудуйте ще одну амбулаторію за рахунок бюджету розвитку для цього ЦПСМД, який задихається без площ. Сьогодні є питання по Коларове, є над чим працювати, що зробити краще".

Колектив Жовтневої лікарні не горить бажанням переходити у підпорядкування міста

Депутати Жотвневої райради також не підтримують ідею передачі лікарні на баланс міста. Так, Дмитро Бачинський зазначає, що за умовами децентралізації через рік все одно лікарні перейдуть в підпорядкування обласного бюджету. Тому він не бачить користі в витаратах на переоформлення лікарні в міську власність, а потім обласну. 

Його підтримала Тетяна Коновалова, в.о. голови Жовтневої районної адміністрації: "Ми вже провели бесіду з районними депутатами, і я вам точно кажу - наші депутати такої згоди не дадуть!", - зазначила вона.

Колектив Жовтневої лікарні не горить бажанням переходити у підпорядкування міста

Свою думку висловив і мер Миколаєва Олександр Сєнкевич. За його словами, з міського бюджету фіансувати Жовтневу лікарню немає за що: "Ми не можемо, оскільки вона не знаходиться в міській комунальній власності. Ми отримуємо субвенцію на лікування городян Миколаєва, частину з цієї субвенції ми перераховуємо на лікування громадян, які проживають в Корабельному районі. За статистикою, в Жовтневій ЦРЛ за підсумками минулого року лікувалося близько 65% миколаївців".

Колектив Жовтневої лікарні не горить бажанням переходити у підпорядкування міста

Мер також зазначив, що рішення буде приймати громада і не потрібно підміняти терміни, що лікарню просто хочу забрати. "Навіть якщо мені скажуть "треба приймати", я відповім, що ми її приймати будемо тільки в тому випадку, якщо район буде передавати сюди субвенції на фінансування цієї лікарні", - повідомив мер.

Він додав, що просто так місто на себе фінансування не візьме.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Все новости на одном канале в Google News

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

deneme