Кабмін виділив 9 млн грн на ремонт мостів на Миколаївщині

Кабінет міністрів України затвердив проекти ремонтів 12 мостів в Донецькій, Миколаївській та Івано-Франківській областях

Кабінет міністрів України на засіданні в середу затвердив проекти ремонтів 12 мостів в Донецькій, Миколаївській та Івано-Франківській областях на загальну суму 115 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Уніан".

"Я пропоную додати проекти добудови мостів (в перелік регіональних проектів розвитку, - ред), які надані Донецькою міською цивільною адміністрацією, а також Миколаївською ОДА і Івано-Франківської ОДА", - сказав міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, представляючи відповідну постанову.

За словами Зубка, постанова передбачає реалізацію 8 проектів в Донецькій області на суму 105 мільйонів гривень, трьох проектів в Миколаївській області на суму 9 мільйонів гривень і одного проекту в Івано-Франківській області на суму 1 мільйон гривень.

Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко на початку червня підписав прийнятий парламентом закон про внесення змін до Бюджетного кодексу, що дозволяє виділити понад 3 млрд грн для фінансування програм відновлення Донецької та Луганської областей. Прийнятий документ дозволить профінансувати ремонт 21 опорної школи, відновити 23 амбулаторії та 29 дитячих садків.

Значну увагу буде приділено об'єктам водопостачання та водовідведення, відновленню мостів і доріг - тільки в Луганській області планується відремонтувати близько 60 км дорожнього покриття, а також відновленню Луганського обласного музично-драматичного театру. в держбюджеті на 2016 рік фінансування дорожнього господарства збільшено в два рази - до 6,6 млрд грн.

Загальний бюджет Державного агентства автомобільних доріг України ( "Укравтодор") на 2016 рік складе 18,7 млрд грн проти 23 млрд грн, передбачених на 2015 рік. При цьому 11,945 млрд грн буде виділено на виконання боргових зобов'язань за залученими раніше кредитами.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #Кабмин