Хотіли вирішити конфлікт мирно, - Ахромєєв про бездіяльність миколаївських патрульних

Начальник Управління патрульної поліції Максим Ахромєєв заявив, що п'ять патрулів, просто хотіли вирішити питання мирним шляхом

Начальник Управління патрульної поліції Максим Ахромєєв заявив, що п'ять патрулів, які нічого не робили поки дебошири на Соборній лаяли та нападали на перехожих, просто хотіли вирішити питання мирним шляхом. Про це він заявив в ході сьогоднішньої "поліцейської" сесії міськради, повідомляє Depo.Миколаїв.

Правоохоронець визнав, що переглядаючи відео було зафіксовано порушень мінімум по трьом статтям Кодексу про адміністративні правопорушення: "Я зустрічався, викликав до себе цих десятьох , які приймали там участь. Так, всі ми можемо коментувати  відео зі сторони і критикувати, але коли там була ситуація, хлопці там знаходилмся, я спитав: чому так сталося? чому була бездіяльність з вашої сторони? Вони відповідають мені всі: "Ми хотіли вирішити конфлікт мирним шляхом". Що означає мирним шляхом? Коли ми дивимось це відео і коментуємо, говоримо: там 173 ст.  - дрібне хуліганство, 188, 185".

Ахромєєв заявив, що затримувати дебоширів не було сенсу, адже поліція повинна була їх відпустити протягом трьох годин: "Чому не приймались дії?! А я вам поясню, чому не здійснювались заходи: тому що у нас ніде чітко не прописано чітких дій поліцейських. 173 ст. - ми маємо право затримати громадянина на 3 години  для визначення його особи. Сітуація була 00:30. Затримуємо на три години. Рішення по даному протоколу приймає суд. 185 - те ж саме. Не факт ще, що встановимо особистість". 

Ахромєєв не захищає підлеглих, але зазначає, що їх дії можна пояснити.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев