Гороян заявив, що відсторонення Стоянова від прокуратури Миколаївщини коштувало величезних грошей

За словами миколаївського підприємця, корупціонер Стоянов мав в руках всю область, в тому числі і голову ОДА

Миколаївський підприємець, керівник групи компаній "Прометей" Рафаель Гороян заявив, що екс-прокурор Миколаївщини Микола Стоянов, який також відзначився і на Одещині, захопив податкову та правоохоронні структури. Підприємцеві влетіло в копіку, щоб "витурити" скандального прокурора з області. Про це Гороян розповів на брифінгу 7 листопада, повідомляє Depo.Миколаїв.

За словами миколаївського підприємця, в руках Стоянова була вся область, в тому числі він "зламав" і голову ОДА: "Слава богу, домоглися, що область звільнилася від такого (Стоянова - ред.). Він захопив податкову, поставив свої людей в УБОЗ, поставив своїх людей в міліції, податковій міліції, прокуратурі, все. Зламав голову ОДА, і повністю заволодів областю. Вся область була в нього в кармані. В ручному режимі він вів всю область собі в карман", - заявив підприємець.

Як він зазначає, щоб прибрати корупціонера Стоянова з області, довелося багато сплатити: "Ми домоглися, щоб такого чиновника відсторонили  від роботи. Це нам коштувало величезних грошей, величезних заходів. Я принципово домігся, тут вже зіграло самолюбство, ніякі гроші, просто самолюбство", - зауважив Гороян.

Після цього Стоянов спробував стати прокурором Одеської області, але йому це не дали зробити.

Нагадаємо, що у квітні в Одесі відбулися масові протести проти призначення Стоянова прокурором області. Тоді ж журналісти показали реальні статки сім'ї скандального прокурора.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #прокурор