Головний тренер МФК "Миколаїв": Продовжимо ідею з африканськими футболістами

Забранський констатує, що клуб може запросити лише тих гравців, які не потрібні іншим командам, але оновлення відбудуться

Головний тренер МФК "Миколаїв" Руслан Забранський розповів, які зміни слід чекати у складі команди наступного року. Про це йдеться на сайті МФК, повідомляє Depo.Миколаїв.

За словами Забранського, навесні точно не буде в складі команди Олександра Сафонова, Сергія Любчака, Олексія Пінчука, Олександра Лакусти та Богдана Сокола. "Ми з ними повністю розрахувалися, розлучилися за обопільною згодою. У міру того, хто буде додаватися взимку до нас, то можливі ще якісь втрати", - розповів тренер.

Він додає, що "купити" футболістів клуб не може собі дозволити. Проте оновлення команди відбудеться: "Наші можливості закінчуються на тому, що ми можемо запросити тільки тих гравців, які не потрібні іншим командам. Хотілося б знайти молодих футболістів. Ясна річ, що ми не можемо дозволити купити собі когось. Продовжимо ідею з африканськими футболістами, сподіваюся, що вже будуть повністю готові документи для їх приїзду в Україну. Ці хлопці з лінії атаки. Приїде на збори і Моріс, який тренувався з нами влітку, але не встиг отримати українське громадянство. Чекаємо на його взимку, дамо шанс себе проявити в контрольних матчах", - розповів Забранський.

Він також зазначив, що одразу "омолодити" команду неможна, тому молодь додоватимуть поступово.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев