Голова Миколаївської ОДА написав заяву про складення повноваження нардепа

Заява народного депутата про складання ним повноважень має бути розглянута регламентним комітетом і поставлена на голосування

Згідно статті 12 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" народні депутати України не можуть мати іншого представницького мандата чи бути на державній службі, тому губернатор Миколаївської області Олексій Савченко написав заяву про складення повноважень народного депутата України, передає Depo.Миколаїв.

"На момент мого призначення головою Миколаївської облдержадміністрації заява була зареєстрована у Верховній Раді. Жодних проблем тут не бачу, переконаний, що колеги підтримають мою заяву на найближчому засіданні", – зауважив Олексій Савченко.

За регламентом Верховної ради заява народного депутата про складання ним повноважень має бути розглянута регламентним комітетом і поставлена на голосування.

Раніше перший заступник глави Адміністрації Президента Віталій Ковальчук представив городянам та депутатському корпусу облради нового губернатора Миколаївської області.

Одразу після представлення у вихідні дні губернатор Миколаївської області Олексій Савченко призначив особисті зустрічі з депутатами обласної та міської фракцій від Блоку Петра Порошенка "Солідарність".

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #Савченко