Єврокубки - шанс зустрітися з топ-клубами, - екс-голкіпер МФК "Миколаїв"

Олег Чуваєв, який став гравцем луганської "Зорі", розповів про свою мрію

Екс-голкіпер МФК "Миколаїв" Олег Чуваєв став гравцем луганської "Зорі". Футболіст поділився емоціями від підписання контракту. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням ua-football.

Футболіст радіє, що тепер він вдома, тому що складно не бачити рідних і близьких раз на півроку: "Тепер я дійсно вдома. Продовжу ту серію, яку починав в футбольному клубі "Севастополь" кілька років тому. Я маю на увазі участь в Прем'єр-лізі. Тут у мене багато знайомих, багато друзів. Думаю, буде цікаво. Хоча багато хто вже перейшли в інші клуби. Але в складі "Зорі" у мене вже є кілька знайомих хлопців з якими я грав раніше. З тим же Грошей Ярмашем. А в офіс клубу приїхав сьогодні, наприклад, з Женею Ткачуком. Грав і з Сашком Караваєвим", - розповідає Чуваєв.

Гравець зазначає, що враження має цілком позитивні. "На додаток скажу, що в Росії є ліміт на легіонерів. Мій екс-клуб вийшов в Прем'єр-лігу, і на зборах я побачив, що йде великий потік легіонерів, а тренер ще в кінці весни сказав, що мені буде непросто, оскільки воротарів-легіонерів не розглядатимуть. Тому я прийняв рішення про перехід", - додає футболіст.

За його словами, "Зоря" - сильний і амбітний клуб, який бере участь в Єврокубках. "А це моя мрія (Єврокубки - ред.). Плюс тут я не легіонер і ця тема не буде більше порушуватися. Потрібно лише займатися улюбленою справою".

Футболіст підписав контракт на два роки. Визнає, що вихід до Єврокубків, є зараз головним мотиватором для команди: "Змушений констатувати, що український футбол зараз трохи зменшив свої позиції. Виходить так, що Єврокубки - це той шанс, де можна зустрітися з топ-клубами, перевірити свої сили, дізнатися свою спроможність і показати себе", - розповідає Чуваєв.

Раніше повідомлялося, що МФК "Миколаїв" у контрольному матчі обіграв одеський "Реал фарма".

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев