Директором Миколаївського обласного палацу культури обрали Юрія Любарова

Конкурсанти представляли свої проекти розвитку ОДК на один і п'ять років

Сьогодні, 6 вересня, відбулося засідання конкурсної комісії, під час якої відбулися презентації-співбесіди з учасниками кадрового конкурсу на посаду директора Обласного палацу культури та оголосили, хто ж стане його новим керівником. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на Інше.ТВ.

Конкурсантами стали нинішній директор ОДК Марія Добкіна, директор дитячого містечка "Казка" Юрій Любаров, завідувач сектором культури Вітовського району Сергій Гололобов і директор рекламної агенції "100%" Андрій Мороз. Вони повинні були представити свої програми розвитку палацу культури на один і п'ять років, а також відповісти на запитання членів конкурсної комісії.

Зокрема Андрій Мороз запропонував зробити ОДК більш фестивальним, наприклад, проводити Фестиваль Святого Миколая, створити фонд підтримки артистів, муніципальну касу. Юрій Любаров приділив увагу як масштабній реконструкції палацу, так і облагороджуванню прилеглої до нього площі, появи власного імені у Палацу до 50-річчя.

Марія Добкіна зробила акцент на збереженні всіх існуючих і запланованих заходів, а також на створенні професійного колективу пісні і танцю. А Сергій Гололобов, який, як він зізнався, мріє стати міністром культури, говорив про необхідність залучити фахівця з маркетингу, випустити до ювілею ДК книгу.

Після презентацій, серії питань-відповідей на захист конкурсантів висловилася і громадськість, яка просила членів конкурсної комісії, які мали таємне голосування, врахувати їхню думку. В результаті таємного голосування п'ять членів конкурсної комісії з дев'яти віддали свої голоси Юрію Любарова, з яким буде рекомендовано укласти контракт.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #конкурс