Депутат Миколаївської облради взявся захищати мера, що тихцем підсобив Садовому

Михайло Талпа назвав дії Сєнкевича політичною помилкою

Депутат Миколаївської обласної ради від партії БПП "Солідарність" Михайло Талпа вважає ситуацію навколо перевезення твердих побутових відходів зі Львова до миколаївського полігону ТПВ у Заводському районі винятково політизованою. Про це він сказав під час прес-конференції Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, яка відбулася у вівторок, 13 вересня, передає Depo.Миколаїв.

Михайло Талпа впевнений, що питання ввезення та тимчасового зберігання твердих побутових відходів із Львівщини до миколаївського полігону цілеспрямовано політизується зацікавленими політичними колами, проте і сам міський голова Сєнкевич припустився певних помилок: "Політика – це дійсно брудна справа, а коли політика поєднується з такою проблемою як сміття, вона стає двічі брудною справою. Сьогоднішня ситуація це ще раз підтверджує. Певні політичні сили, які зацікавлені в тому, щоб нанести меру чергового удару, цілеспрямовано нагнітають обстановку навколо проблеми. Міський голова дійсно припустився помилки, але не екологічної, не соціальної, не економічної, а саме політичної, прийнявши таке рішення. Зрозуміло, ще мер керувався бажанням допомогти іншому українському місту у складній ситуації – це нормально"

Депутат також навів приклад інших міст, між якими існує договір про ввезення та зберігання твердих побутових відходів: "Я хочу навести приклад Первомайська, де полігон ТПВ не паспортизований, тому відходи від діяльності первомайських підприємств утилізуються на полігоні у Вознесенську. Це господарча діяльність, ніхто не виступає з протестами. Не треба перетворювати господарчі питання на політичний шабаш".

Повну хроніку "сміттєвого скандалу" дивіться тут: "Сміттєвий скандал у Миколаєві": Як Сєнкевич з Садовим "все повирішували" (ХРОНІКА)

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев