Через "інтриги та брудні плітки" мер Снігурівки пішов у відставку

Олександр Ларченко заявив, що добровільно йде з посади

Олександр Ларченко подав у відставку з поста Снігурівського міського голови, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "СНІГ".

Про своє рішення Ларчеко повідомив сьогодні на сесії міськради, зачитавши звернення до снігурівчан щодо ситуації в депутатському корпусі. Він подякував виборцям за високу довіру та зазначив, що зроблено у місті за час його каденцій було чимало: прокладено тротуарну плитку від мікрорайону "Сонячний" до ринку, облаштовано дитячі та спортивні майданчики, налагоджено безперебійну подачу води, зроблено капітальні ремонти в ДНЗ №2, №3, №4 та частково №7,замінено вікна на енергозберігаючі в усіх ДНЗ та частково в ДНЗ №1, на належному рівні організовано харчування малюків.

"Можливо, є помилки, але не помиляється той, хто нічого не робить. Є можливість і кошти зробити більше. Але досягти позитивного результату не вдається по одній-єдиній причині - постійному нездоровому протистоянню окремих депутатів міської ради, які, не беручи на себе ніякої відповідальності за свої дії, недаютьмені як керівнику міської громади втілювати намічені плани", - заявив Ларченко.

Він вважає, що через вказаних депутатів паралізовано роботу комунальних підприємств, з їх вини не ведуться ремонтні роботи в ДНЗ №1, не реконструюється стадіон.

"Про досягнення наших садочків знають і в області, і в Україні. Але окремі депутати принижують звання педагога необгрунтованими підозрами, наклепами, хамським ставленням до працівників. Замість того, щоб займатися благоустроєм та розбудовою міста, доводиться витрачати час на вирішення різних чвар, спростування безглуздої брехні.

На думку Ларченка, депутати міськради виконують замовлення, продовжують плести інтриги та розповсюджують брудні плітки.

"Зваживши все, і розуміючи, що оголошена окремими депутатами мені "війна на замовлення" зовсім не на користь громаді, я вирішив, подати у відставку", - зауважив Ларченко.

Звернення Олександра Ларченка було підтримано на сесії депутатами міської ради одноголосно. Обов'язки міського голови тимчасово виконуватиме секретар міськради Тетяна Андрющенко.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #мэр