Через бездіяльність патрульних у Миколаєві хочуть скликати сесію міськради

Керівництво Нацполіціі в Миколаївській області має відзвітувати перед депутатами про криміногенну ситуацію в місті

Постійна депутатська комісія з питань прав людини, законності, гласності, антикорупційної політики та місцевого самоврядування ініціювала скликання позачергової сесії Миколаївської міської ради щодо дій співробітників патрульної поліції під час дебошу на вулиці Соборній в ніч з 29 на 30 серпня, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "НікВести". 

Члени комісії прийняли рішення звернутися до голів усіх депутатських фракцій у міській раді з проханням визначити дату і формат проведення такої сесії.

Депутат від фракції "Самопоміч" Федір Панченко запропонував звернутися до керівництва Управління Національної поліції в Миколаївській області з вимогою провести службове розслідування щодо дій співробітників патрульної поліції і притягнути до відповідальності тих осіб, які вели себе неадекватно.

При цьому депутат від "Блоку Петра Порошенка" Олена Кисельова висловила думку про те, що керівництво Нацполіціі в Миколаївській області має відзвітувати перед депутатами про криміногенну ситуацію в місті.

У свою чергу керівник фракції "Опозиційного блоку" Ігор Дятлов заявив, що необхідно скликати наступного тижня позачергове засідання сесії Миколаївської міської ради з даного питання: "Може, проведемо наступного тижня позачергову сесію? Тільки з цього питання. Мені здається, треба реагувати не тільки запитами або звітами. Я вважаю, що відкладати далеко не можна. Сталася подія, і я думаю, що тижня більше ніж достатньо. Мені здається, що потрібно по одному питанню провести сесію. Ми готові поставити підписи за проведення позачергової сесії, якщо це буде ініціатива депутатів. Якщо це буде ініціатива мера, ми обов'язково візьмемо в ній участь".

Депутат Олена Кисельова вважала за потрібне запросити у Головного управління Нацполіціі в Миколаївській області інформацію про кадровий склад та комплектації, а також про процес реформування відомства в Миколаєві: "Нам треба, найголовніше, не просто службове розслідування, а щоб вони підготували інформацію станом на 1 вересня про кадровий склад: про підрозділи, про комплектацію, про необхідність проведення конкурсів, про формування конкурсної комісії, саме все, що належало по реформі, показати нам стан виконання цих комплексних заходів. Тому що ми як мінімум повинні для себе отримати інформацію. Ситуація починає розгортатися вже неконтрольовано, тому ми повинні на себе взяти якусь функцію".

У підсумку депутати прийняли рішення звернутися до голів фракцій для того, щоб вони визначили дату і формат проведення позачергової сесії. Також звернутися від імені комісії до начальника Департаменту патрульної поліції України з приводу проведення службової перевірки щодо дій патрульних з приводу тих подій, які відбувалися в центрі Миколаєва в ніч з 29 на 30 серпня. Крім того, вирішено звернутися до начальника управління Національної поліції в Миколаївській області Юрію Морозу і начальнику Центрального райвідділу поліції щодо проведення службової перевірки щодо працівників Центрального райвідділу, на території якого відбувалися протиправні дії. Крім того, депутати також зажадали, щоб начальник поліції Юрій Мороз на найближчій сесії відзвітував про криміногенну ситуацію в Миколаєві.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев