Часу для порятунку команди практично не залишилося, - суддя Суперліги про МБК "Миколаїв"

Президент Миколаївської обласної Федерації баскетболу підтвердив, що ситуація з його рідною командою близька до критичної

Відомий у минулому баскетболіст МБК Миколаїв, а нині суддя Суперліги і президент Миколаївської обласної Федерації баскетболу Олександр Раєвський, прокоментував ситуацію, яка склалася навколо його рідного клубу, передає Depo.Миколаїв з посиланням на sportarena.

Близько місяця тому стало відомо, що пост президента МБК Миколаїв покинув Михайло Козир. З того моменту перспективи клубу почати наступний сезон Суперліги стали дуже туманними. На сьогодні ситуація не змінюється, і, незважаючи на заяву президента Федерації Баскетболу України Михайла Бродського про те, що баскетбол в Миколаєві, швидше за все, вдасться зберегти, ніяких конкретних кроків в цьому напрямку в Миколаєві не зробили.

Президент Миколаївської обласної Федерації баскетболу, а також багаторічний лідер МБК Миколаїв Олександр Раєвський в інтерв'ю підтвердив, що ситуація з його рідною командою близька до критичної.

"Часу для порятунку команди практично не залишилося. Треба визнати, що ще ніколи в історії миколаївського баскетболу не стояло так гостро питання не тільки про участь в чемпіонаті вищого дивізіону, але і про існування команди як такої. Проблеми з фінансуванням були завжди. Але у клубу як мінімум був керівник, клуб мав нехай невеликими, але достатніми для початку сезону засобами. Сьогодні ми нічого цього не маємо", - сказав Раєвський.

Олександр також поділився своєю думкою про те, як позбавити МБК "Миколаїв" від щорічних проблем з пошуками засобів для існування.

"У попередні роки в тій чи іншій мірі в підтримці нашої баскетбольної команди брали участь міські та обласні влади. Під головуванням перших осіб міста та області формувалися поради піклувальників клубу з числа керівників і власників підприємств, залучалися поодинокі спонсори, знаходилися кошти на ремонт спортивної арени і проведення зборів. Вважаю, що така модель підтримки баскетболу в місті Миколаєві є оптимальною і цілком прийнятна і в нинішній ситуації.

З нашого боку, звичайно, були звернення до адміністрації міста і області. Вже відбулася зустріч з виконуючим обов'язки губернатора В'ячеславом Бонем, вже озвучив позицію мера депутат міської ради Сергій Кантор (Сергій Кантор вже фінансово підтримує футбольний клуб МФК Миколаїв - прим.). Ми сподіваємося, що ідея комплексного системного фінансування футбольної і баскетбольної команди знайде підтримку депутатського корпусу. Сподіваюся, що в кінці кінців так і станеться. Але все ж побоююся, що ці заходи стосовно до нинішнього сезону можуть бути запізнілими", - вважає Раєвський.

Нагадаємо, в минулому розіграші "Суперліги Фаворит-Спорт" МБК "Миколаїв" посів п'яте місце, поступившись у чвертьфіналі плей-офф з рахунком 1: 2 "Черкаським Мавпам". Нещодавно вболівальники «чайок» розмістили петицію на сайті міської ради з проханням мера Миколаєва Олександра Сенкевича і депутатський корпус посприяти у порятунку баскетбольного клубу.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев