Бюджет Миколаєва на 2017 рік прийнятий

Депутати Миколаївської міської ради майже одноголосно затвердили бюджет міста с доходами у 3 млрд 652 млн 936 тис. гривень

Депутати Миколаївської міськради затвердили новий бюджет міста на наступний рік. Рішення ухвалили сьогодні, 23 грудня, під час другого пленарного засідання 13 сесії Миколаївської міської ради, повідомляє Depo.Миколаїв.

Як розповіла заступник міського голови Валентина Бондаренко, в 2017 році витрати у міському бюджеті передбачені в розмірі 3 мільярди 629 мільйонів гривень, у тому числі видатки загального фонду становитимуть 3,78 мільярда, видатки спеціального фонду складуть 551 мільйон гривень.

Доходи міського бюджету складуть 3 мільярди 652 мільйони гривень, у тому числі доходи загального фонду міського бюджету – 3,6 мільярда, доходи спеціального фонду міського бюджету – 49,6 мільйонів гривень, у тому числі бюджет розвитку – 3 мільйони гривень.

Бондаренко зазначила, що при розрахунку бюджету було враховано збільшення мінімальної зарплати до 3200 гривень, очікуваний індекс інфляції і збільшення податків. За її словами, у порівнянні з поточним 2016 роком, бюджет-2017 збільшився на 867 мільйонів гривень, у порівнянні з 2015 роком.

В той же час, голова бюджетної комісії Миколаївської міської ради Олександра Бернадського зазначив, що необхідно погодити проект з рекомендацією доопрацювати проект рішення в частині бюджету розвитку протягом п'яти днів.  У результаті за рішення проголосувало 45 депутатів із 48 присутніх.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #депутаты