АМКУ відхилив скаргу на проведення тендеру з ремонту траси "Дніпро - Миколаїв"

Антимонопольники також передадуть відомості щодо тендеру в НАБУ та ГПУ

Антимонопольний комітет України відмовив ПП "Південьдортех" в задоволенні скарги щодо порушення Службою автодоріг Миколаївщини порядку проведення тендеру на ремонт траси "Дніпро - Миколаїв". Про це написала уповноважений в АМКУ Агія Загребельська у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

Зауважимо, що після виграшу донецькою фірмою тендеру на ремонт "пекельної" траси Н-11 на Миколаївщині ПП "Південьдортех" подала скаргу до АМПУ.  Розгляд скарги призначили на 22 вересня, але потім перенесли на 13 вересня. Скаржник просив зобов'язати замовника скасувати рішення про відхилення пропозиції скаржника та про визначення переможця процедури.

"У ході розгляду колегія встановила, що пропозиція скаржника була правомірно відхилена замовником (копії договорів, що підтверджують досвід виконання аналогічних робіт надані не в повному обсязі, а саме відсутні додатки, що є невід'ємним частинами договорів). Дискримінаційного підходу з боку замовника під час розгляду та оцінки пропозиції скаржника та переможця виявлено не було", - пише Загребельська.

Крім того, враховуючи додаткові обставини, повідомлені під час розгляду скарги, відомості направлять до НАБУ та ГПУ.

Варто додати, що екс-очільник Служби автодоріг вже поповідомляв, що перможця тендеру оголосили без тендерного комітету.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев