Алергики "вішайтесь": Миколаїв заростає амброзією

Алергенні рослини заполонили весь берег Південного Бугу

На Миколаїв насувається чергова хвиля алергії. Місто аоступово заростає алергенними амброзією та лободою. Про це в мережі "Фейсбук" написала "Громадська організація Намиву", передає Depo.Миколаїв.

Алергики "вішайтесь": Миколаїв заростає амброзією - фото 1

Алергенний бур'ян вже розрісся в районі кінцевих зупинок громадського транспорту в рекреаційній зоні: "До чого ми дожилися: по місту тут і там ростуть собі лобода, амброзія, інші шкідливі для здоров’я людини рослини… Фахівці застерігають: у період цвітіння алергозалежні люди зазнають впливу амброзії, навіть перебуваючи на відстані за 6 км від неї. А цей бур’ян вільно себе почуває прямо на нашому березі – у Миколаєві, на Намиві, на рекреаційній ділянці в районі кінцевих зупинок маршрутних таксі №№ 29, 34, 45, 62".

Алергики "вішайтесь": Миколаїв заростає амброзією - фото 2

Активісти нарікають на бездіяльність місцевої влади стосовно боротьби з алергенами: "Якби належним чином працювали наші міські відомства: екоінспекція, карантинна служба, управління екології Департаменту ЖКГ тощо, то ці шкідливі рослини були б знищені, як кажуть, на корені, одразу після проростання навесні". 

На знімках активісти демонструють стан справ на березі Південного Бугу, де амброзія вже досягла зросту людини: "Ось і на моїх знімках (з прибережного Намиву, в районі зазначених вище зупинок) ще в березні трава рясно вкрила поверхню берега, а через три місяці вона виросла на зріст людини. Що ж буде з бідолахами алергозалежними мешканцями міста через кілька тижнів, коли ця "розкішна" трава почне цвісти?!".

Алергики "вішайтесь": Миколаїв заростає амброзією - фото 3

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев