"Сюрприз" у вигляді львівського непотребу, - голова облради про дії Сєнкевича

Голова Миколаївської облради розкритикувала "договорняки" Сєнкевича з Садовим

Вчора, 12 вересня, зранку в інтернет ресурсах почала з’являтися інформація про підписання  міським головою  розпорядження про захоронення твердих побутових відходів зі Львова на Миколаївському полігоні ТПВ ( твердих побутових відходів). Прийманням та захороненням зголосилося займатися комунальне підприємство "Миколаївкомунтранс". На такий розвиток подій гостро відреагувала голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі облради. 

"Таке рішення міського голови   має узгоджуватись  із депутатським корпусом Миколаївської обласної ради, адже транспортування та зберігання львівських відходів напряму стосуватиметься  всіх жителів територіальної громади.  На разі такі дії є необдуманими. Уявіть лише, у Миколаївській області стан сміттєзвалищ по всій  території - катастрофічний. Більша частина сільських населених пунктів їх взагалі не має. Тверді побутові відходи, як правило накопичуються у непристосованих для цього місцях. Влітку поточного року вони ставали джерелом виникнення пожеж. В результаті виникала загроза життю та здоров’ю мешканців. Але ж ми не приймали рішення вивозити сміття із 19 районів області до Миколаєва. Навпаки, спільно із депутатами Верховної Ради України шукаємо шляхи комплексного вирішення проблеми утилізації сміття та відходів. Натомість, отримаємо "сюрприз" від міського голови у вигляді львівського непотребу. Не буде цього!,- наголосила Вікторія Москаленко.

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко від липня поточного року особисто переймається пошуком профільного інвестора зацікавленого у спорудженні в нашому регіоні сміттєпереробного підприємства: "Якщо цього не зробити сьогодні, вже завтра Миколаївська область потоне у смітті. Я провела ряд результативних зустрічей з народними депутатами України, перебуваючи у робочих відрядженнях систематично порушую дане питання у Київських владних кабінетах. Розпорядження ж Миколаївського міського голови йде у розріз з напрацюваннями обласної ради".

Повну хроніку "сміттєвого скандалу" дивіться тут: "Сміттєвий скандал у Миколаєві": Як Сєнкевич з Садовим "все повирішували" (ХРОНІКА)

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев