Миколаїв

Від нового очільника "Миколаївоблавтодору" чекають результатів за місяць

У разі якщо за Шуліченка нічого не зміниться, Миколаєву знов доведеться чекати ротації дорожників

23 серпня 2016, 15:08

Від нового очільника "Миколаївоблавтодору" чекають результатів за місяць

Якщо новий очільник "Миколаївоблавтодор" не покаже за місяць результат, він покине своє місце. Про це написав на свої сторінці у "Фейсбуці" голова правління Державтокомпанії "Автомобільні дороги України" Артем Гриненко, повідомляє Depo.Миколаїв.

Гриненко цього тижня відвідав Миколаївщину з робочим візитом. Він констатує, що дорожні служби працюють добре: "Можливо на це вплинув візит Володимира Омеляна та Євгенія Бараха, та наразі все йде за планом: сіль заготовлюють, асфальтобетонний завод працює у цілодобовому режимі, дорожники ліквідовують ямковість", - пише Гриненко.

Він також зазнанчає, що новий майданчик під ГВК на трасі Р-06 добре побудували: тепер залишається чекати вагів. "Восени, сподіваюся, майданчик почне вже активно працювати", - повідомляє чиновник.

Гриненко також поспілкувався з новим очільником "Миколаївоблавтодору". Від нього чекають результатів, інакше знов будуть ротації: "З першого погляду – людина приємна, прагне працювати. Обговорили усі проблеми та перспективи роботи дорожніх підприємств Миколаївщини – чекаю за місяць конкретних результатів. Якщо їх не буде – буду знайомитися знову з новим очільником".

Нагадаємо, що "Миколаївоблавтодор" очолив В'ячеслав Шуліченко, син скандально відомої екс-голови КОП з харчування дітей Надії Шуліченко.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Loading...
Loading...