Від нового очільника "Миколаївоблавтодору" чекають результатів за місяць

У разі якщо за Шуліченка нічого не зміниться, Миколаєву знов доведеться чекати ротації дорожників
Depo.Миколаїв
23 серпня 2016 15:08
ФОТО: depo.ua
Від нового очільника "Миколаївоблавтодору" чекають результатів за місяць
Від нового очільника "Миколаївоблавтодору" чекають результатів за місяць

Якщо новий очільник "Миколаївоблавтодор" не покаже за місяць результат, він покине своє місце. Про це написав на свої сторінці у "Фейсбуці" голова правління Державтокомпанії "Автомобільні дороги України" Артем Гриненко, повідомляє Depo.Миколаїв.

Гриненко цього тижня відвідав Миколаївщину з робочим візитом. Він констатує, що дорожні служби працюють добре: "Можливо на це вплинув візит Володимира Омеляна та Євгенія Бараха, та наразі все йде за планом: сіль заготовлюють, асфальтобетонний завод працює у цілодобовому режимі, дорожники ліквідовують ямковість", - пише Гриненко.

Він також зазнанчає, що новий майданчик під ГВК на трасі Р-06 добре побудували: тепер залишається чекати вагів. "Восени, сподіваюся, майданчик почне вже активно працювати", - повідомляє чиновник.

Гриненко також поспілкувався з новим очільником "Миколаївоблавтодору". Від нього чекають результатів, інакше знов будуть ротації: "З першого погляду – людина приємна, прагне працювати. Обговорили усі проблеми та перспективи роботи дорожніх підприємств Миколаївщини – чекаю за місяць конкретних результатів. Якщо їх не буде – буду знайомитися знову з новим очільником".

Нагадаємо, що "Миколаївоблавтодор" очолив В'ячеслав Шуліченко, син скандально відомої екс-голови КОП з харчування дітей Надії Шуліченко.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв