На Миколаївщині зеки боролися за звання шеф-кухаря колонії

Конкурс складався з двох завдань - перевірка теоретичних знань та практичне приготування їжі
На Миколаївщині зеки боролися за звання шеф-кухаря колонії
На Миколаївщині зеки боролися за звання шеф-кухаря колонії

Сьогодні, 14 квітня 2016 року в Казанківській виправній колонії (№ 93) проведено конкурс на кращого кухаря їдальні, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі закладу.

На Миколаївщині зеки боролися за звання шеф-кухаря колонії - фото 1

До складу комісії, що визначала переможців увійшли заступник начальника установи з інтендантського та комунально-побутового забезпечення Матковський М.М., старший інспектор (спеціаліст по організації продовольчого забезпечення установи) Шугай З.К., в.о начальника їдальні Онищенко В.Г., спеціаліст з організації комунально-побутового та інтендантського забезпечення Настіч В.М. та голова Новоданилівської сільської ради Нестеренко В.А. Журі оцінювало конкурсантів по естетичним та смаковим якостям приготовлених ними страв, а також перевіряло їх теоретичні знання по тестовим завданням.

На Миколаївщині зеки боролися за звання шеф-кухаря колонії - фото 2

Конкурс складався з двох завдань - перевірка теоретичних знань та практичне приготування їжі (салат "Венігрет", борщ, картопля відварна з м’ясом запеченим).

Чотири учасники конкурсу були забезпечені однаковими інгредієнтами з повсякденного набору продуктів.

На Миколаївщині зеки боролися за звання шеф-кухаря колонії - фото 3

За результатами проведення конкурсу перше місце зайняв засуджений Колонюк Віктор, друге місце посів засуджений Шейка Руслан, третє місце зайняв засуджений Гаврильчук Олександр.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Loading...
Loading...