На Миколаївщині зеки боролися за звання шеф-кухаря колонії

Конкурс складався з двох завдань - перевірка теоретичних знань та практичне приготування їжі
Depo.Миколаїв
14 квітня 2016 19:51
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині зеки боролися за звання шеф-кухаря колонії
На Миколаївщині зеки боролися за звання шеф-кухаря колонії

Сьогодні, 14 квітня 2016 року в Казанківській виправній колонії (№ 93) проведено конкурс на кращого кухаря їдальні, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі закладу.

На Миколаївщині зеки боролися за звання шеф-кухаря колонії - фото 1

До складу комісії, що визначала переможців увійшли заступник начальника установи з інтендантського та комунально-побутового забезпечення Матковський М.М., старший інспектор (спеціаліст по організації продовольчого забезпечення установи) Шугай З.К., в.о начальника їдальні Онищенко В.Г., спеціаліст з організації комунально-побутового та інтендантського забезпечення Настіч В.М. та голова Новоданилівської сільської ради Нестеренко В.А. Журі оцінювало конкурсантів по естетичним та смаковим якостям приготовлених ними страв, а також перевіряло їх теоретичні знання по тестовим завданням.

На Миколаївщині зеки боролися за звання шеф-кухаря колонії - фото 2

Конкурс складався з двох завдань - перевірка теоретичних знань та практичне приготування їжі (салат "Венігрет", борщ, картопля відварна з м’ясом запеченим).

Чотири учасники конкурсу були забезпечені однаковими інгредієнтами з повсякденного набору продуктів.

На Миколаївщині зеки боролися за звання шеф-кухаря колонії - фото 3

За результатами проведення конкурсу перше місце зайняв засуджений Колонюк Віктор, друге місце посів засуджений Шейка Руслан, третє місце зайняв засуджений Гаврильчук Олександр.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв