Миколаїв

На Миколаївщині шукають очільників 18 медзакладів

Обиратимуть нових керівників шляхом конкурсу

13 червня 2016, 13:50

На Миколаївщині шукають очільників 18 медзакладів

Голова облдержадміністрації Вадим Меріков підписав розпорядження щодо оголошення конкурсного відбору на посади керівників 18 закладів управління охорони здоров'я. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Так, буде оголошено конкурси на посади керівника обласних закладів: обласної лікарні, в тому числі дитячої, протитуберкульозного диспансеру, інфекційної лікарні, дитячої інфекційної лікарні, стоматологічної поліклініки, станції переливання крові, центра екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, наркологічного диспансеру, офтальмологічної лікарні, психіатричної лікарні №1 та №2, будинку дитини, наукової медичної бібліотеки, центру здоров'я, дитячого туберкульозного санаторію "Дубки", лікарсько-фізкультурного диспансеру та центру медико-соціальної експертизи.

При проведенні конкурсів буде влаштовано громадські обговорення, на яких кандидати представлять свою стратегію розвитку комунального закладу і дадуть відповіді на всі питання. "Документи приймаються за адресою: м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22, каб 223, довідки за телефонами : (0512) 37 34 41, 37 04 60", - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що за дорученням Вадима Мерікова розроблено рейтингове оцінювання для всіх медустанов, що дасть можливість, конкурсній комісії при облдержадміністрації переглянути роботу лікувального закладу за три останні роки.

Нагадаємо, що у Миколаєві шукають претендентів до наглядової ради при лікарні.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Loading...
Loading...