На Миколаївщині шукають очільників 18 медзакладів

Обиратимуть нових керівників шляхом конкурсу
Depo.Миколаїв
13 червня 2016 13:50
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині шукають очільників 18 медзакладів
На Миколаївщині шукають очільників 18 медзакладів

Голова облдержадміністрації Вадим Меріков підписав розпорядження щодо оголошення конкурсного відбору на посади керівників 18 закладів управління охорони здоров'я. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Так, буде оголошено конкурси на посади керівника обласних закладів: обласної лікарні, в тому числі дитячої, протитуберкульозного диспансеру, інфекційної лікарні, дитячої інфекційної лікарні, стоматологічної поліклініки, станції переливання крові, центра екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, наркологічного диспансеру, офтальмологічної лікарні, психіатричної лікарні №1 та №2, будинку дитини, наукової медичної бібліотеки, центру здоров'я, дитячого туберкульозного санаторію "Дубки", лікарсько-фізкультурного диспансеру та центру медико-соціальної експертизи.

При проведенні конкурсів буде влаштовано громадські обговорення, на яких кандидати представлять свою стратегію розвитку комунального закладу і дадуть відповіді на всі питання. "Документи приймаються за адресою: м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22, каб 223, довідки за телефонами : (0512) 37 34 41, 37 04 60", - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що за дорученням Вадима Мерікова розроблено рейтингове оцінювання для всіх медустанов, що дасть можливість, конкурсній комісії при облдержадміністрації переглянути роботу лікувального закладу за три останні роки.

Нагадаємо, що у Миколаєві шукають претендентів до наглядової ради при лікарні.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв