Миколаїв

Мер Миколаєва виступив проти демонтажа пам'ятника міліціонерам

Рішення про демотаж мав підписати до 21 травня голова облдержадміністрації

22 травня 2016, 14:21

Мер Миколаєва виступив проти демонтажа пам'ятника міліціонерам

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич виступив проти демонтажу пам'ятника "борцям за правопорядок", або як його деякі називають "чекістам", на вулиці Садовій - на його думку, його потрібно залишити на честь працівників міліції, які загинули при виконанні свого обов'язку. Про це повідомляє Depo.Миколаїв із посиланням на Преступности.Нет.

У коментарях виданню мер розповів, що монумент, можливо, потрібно змінити: "Мені складно говорити про знесення цього пам'ятника... його називають по-різному - чекістам, працівникам НКВС і так далі. Мені складно коментувати це питання, тому що я син працівника міліції, яка бездоганно відпрацювала 35 років, отримала медаль за бездоганну службу в органах МВС. Тому я думаю, що цей пам'ятник можна трохи змінити, якщо там написані якісь написи, і залишити його. Для багатьох співробітників МВС і взагалі міліціонерів цей пам'ятник є їхнім професійним, будемо так говорити", - відповів мер Миколаєва.

На його думку, пам'ятник можна перейменувати, але залишити - ніяких комуністичних символів на ньому немає. "Перейменувати і залишити його працівникам міліції, в тому числі тим, які загинули при виконанні своїх обов'язків", - додав Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, що рішення про демонтаж пам'ятників за декомунізацією мав до 21 травня підписати голова ОДА Вадим Меріков. Зокрема воно стостується і монумента на загиблим міліціонерам. Слід додати, що думки з приводу цього пам'ятника розділилися: активісти-"декомунізатори" вимагають його знести, правоохоронці виступають за збереження.

Мер Миколаєва виступив проти демонтажа пам'ятника міліціонерам

Мер Миколаєва виступив проти демонтажа пам'ятника міліціонерам

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві рано вранці демонтували пам'ятник комуністу Петровському.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Loading...
Loading...