Зоопарк - це не приватна лавочка: Топчий нагадав міським депутатам про потреби звіринця

Директор просить не забувати, що зоопарк - "візитна картка" міста, яка теж потребує фінансів на розвиток
Depo.Миколаїв
4 листопада 2016 13:47
ФОТО: depo.ua
Зоопарк - це не приватна лавочка: Топчий нагадав міським депутатам про потреби звіринця
Зоопарк - це не приватна лавочка: Топчий нагадав міським депутатам про потреби звіринця

Директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчий повідомив, що до кінця року будуть готові проекти на будівництво літніх вольєрів "Острова звірів" та закликав депутатський корпус передбачити кошти на зоопарк в проекті бюджету на наступний рік. Про це він написав у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв. 

Топчий повідомив, що Миколаївська міськрада не завжди допомагає зоопарку. Так, з 2002 по 2011 рік влада міста на ремонт і реконструкцію зоопарку не виділяла жодної копійки. За рік зоопарку дали 290 тис. грн, у 2013 році 799 тис. грн, а у 2014 році знову нуль: "У 2015 році, завдяки тому, що жителі міста зібрали гроші за програмою "Тато, хочу жирафа" в цілому 145 тис. грн, був виготовлений проект, зоопарку було виділено 5 млн 651 тис. грн, які ми освоїли. За ці гроші був реконструйований слоновник і розпочато будівництво жирафника. У 2016 році для завершення робіт по жирафнику передбачено 3 млн 563 тис. грн", - написав він.

Топчий нагадав депутатам, що зоопарк - це не приватна лавочка, а муніципальна установа, що є прикрасою міста, головним туристичним об'єктом області: "Незрозуміло, чому зізнаючись у любові до зоопарку, коли мова заходить про фінансування, від любові не залишається і сліду. Звичайно, є й інші значимі об'єкти в місті, але виділяти десятки мільйонів на реконструкцію міського стадіону і нічого не дати зоопарку - чи правильно це?", - зазначив директор зоопарку та запропонував запитати у самих городян, які є платниками податків, куди вони хотіли б витратити міські гроші.

Раніше повідомлялося, що миколаївці зможуть дивитися на жирафів у зоопарку з пішохідного мосту.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв