Зміна власника не вплине на фінансування, - Сєнкевич про аварійні мости Миколаєва

За словами мера, ремонт потрібно проводити за спільного співфінансування обласної та міськрад
Depo.Миколаїв
26 липня 2016 14:27
ФОТО: depo.ua
Зміна власника не вплине на фінансування, - Сєнкевич про аварійні мости Миколаєва
Зміна власника не вплине на фінансування, - Сєнкевич про аварійні мости Миколаєва

Мости Миколаєва перебувають в аварійному стані з 2008 року. Проте якщо їх передати у власність деражви, це не дасть результатів. Про це йшлося під час засідання сесії облради сьогодні, 26 липня, повідомляє Depo.Миколаїв.

Депутат від партії "Відродження" Олег Мудрак поставив запитання меру: чи не доцільно було б передати миколаївські Варварівський та Інгульський мости у держвласність. За словами Мудрака, який раніше був депутатом міськради, декілька років тому була ініціатива міськради щодо передачі мостів у власність держави. "На жаль, тоді спроби міськради не увінчалися успіхом, держава, здається, в особі Кабміну, відмовила у цій ініціативі", - зазначив депутат.

Мер відповів, що дорожнє покриття на Одеському шосе (через Варварівський міст), а також на Інгульському мосту перебуває у жахливому стані. Великоваговикі виїжджають на смугу, де зазвичай рухалися легковики. "Ці дороги перебувають на державному фінансуванні. Впевнений, якщо передати мости на державне фінансування, їх спіткає та ж доля. Фактично зміна власника не гарантує фінансування", - сказав мер.

На його думку, потрібно виділити субвенцію на ремонт мостових переходів з боку і міськради, і облради. Можна знайти софінансування у міськбюджеті  на ремонт покриття мостів.

Мер також зазначив, що якщо перевантажені фури їхатимуть через мости, то доведеться їх закривати і для легкового транспорту.

Зауважимо, що дорожнє покриття мостів перебуває на балансі Служби автодоріг, а конструкції - міста.

Раніше голова Служби автодоріг Миколаївщини заявляв, що покриття миколаївських мостів поки ремонтувати марно без приведення до ладу конструкцій.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв