Злочинна схема: на Миколаївщині фармацевти прокрутили через свої рахунки 52 млн грн

Грошові кошти, які надходили на розрахункові рахунки "горе-підприємців" конвертувались в готівку у відділеннях банків та отримувались за грошовими чеками
Depo.Миколаїв
9 липня 2016 15:35
ФОТО: depo.ua
Злочинна схема: на Миколаївщині фармацевти прокрутили через свої рахунки 52 млн грн
Злочинна схема: на Миколаївщині фармацевти прокрутили через свої рахунки 52 млн грн

У ході проведення оперативних заходів податковою міліцією Головного управління ДФС у Миколаївській області виявлено факт ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах групою фізичних осіб-підприємців Миколаївської області, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ДФС. 

За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, що кваліфікується зач.5 ст.27, ч.2 ст.212 Кримінального кодексу України –пособництво в умисному ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах. Зазначені статтіпередбачають кримінальне покарання у вигляді штрафу від п'ятисот до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Так, "ділки" сформували валові витрати з податку на прибуток суб'єктам господарської діяльності реального сектору економіки у сфері фармацевтичної галузі, шляхом відображення у своїй фінансово-господарській документації операцій із надання послуг, які ними фактично не здійснювались, на загальну суму понад 52 млн гривень.

Грошові кошти, які надходили на розрахункові рахунки "горе-підприємців" конвертувались в готівку у відділеннях банків та отримувались за грошовими чеками, задіяними у злочинній схемі довіреними особами.

На даний час, слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управлінняДФС у Миколаївській області проводится досудове розслідуванняза даним фактом.

Оперативними працівниками ДФС у Миколаївській області і надалі проводитимуться заходи щодо попередження, виявлення та припинення порушень законодавства України, а також притягнення винних осіб до відповідальності, згідно з чинним законодавством.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв