Злочинець стріляв на ураження, - лікарі про поранення миколаївського патрульного

Життю поліцейського нічого не загрожує, проте попереду - тривале лікування
Depo.Миколаїв
19 серпня 2016 17:52
ФОТО: depo.ua
Злочинець стріляв на ураження, - лікарі про поранення миколаївського патрульного
Злочинець стріляв на ураження, - лікарі про поранення миколаївського патрульного

Життю інспектора управління патрульної поліції Миколаєва, якого поранили під час стрілянини, нічого не загрожує - йому вже зробили операцію, яка тривала дві години. Проте поранення є небезпечним і попереду тривале відновлення. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности.Нет".

Стан поранених патрульного і зловмисника, що його підстрелив, прокоментував головлікар ЛШМД Олександр Дем'янов, який також брав участь в операції. Патрульний був госпіталізований в ЛШМД, де йому провели операцію. За словами Дем'янова, куля калібром 12 мм увійшла в ліве стегно під кутом і проникла в чревного порожнину, але при цьому не зачепила внутрішніх органів.

"У потерпілого злочинця на сьогоднішній день, я напевно так можу говорити, пошкодження пов'язане з вогнепальним пораненням гомілки, з пошкодженням кісткового апарату. У поліцейського більш тяжке поранення. Поранення пов'язано з вогнепальним пораненням крупнокалібірним зброєю. Куля 12 калібру. Вогнепальний жока (саморобна важка куля, - ред.), так назвали. Мисливці знають, що це таке. Це величезного калібру куля, пройшла в області тазостегнового суглоба зліва, перейшовши на іншу сторону тіла. Поранення дуже небезпечне, поранення, що супроводжується кровотечею", - розповів Дем'янов.

Операція тривала дві години. "Під рентгенустановкою була лоційована куля, було визначено доступ до неї та спільною бригадою хірургів і травматологом було проведено оперативне втручання, завдяки якому куля вилучена, рановий канал дренирован, гемодинаміка стабілізована", - розповів лікар.

При цьому Олександр Дем'янов додав, що поліцейському належить досить тривалий період відновлення з додатковими методами обстеження. Наразі потерпілий знаходиться в реанімації в зберігаючому сні, його життю нічого не загрожує, однак існує ймовірність зараження крові. Але щоб не допустити цього, медиками застосовуються антибіотики.

Що ж стосується нападника, то йому також провели операцію. Його поранення виявилося легшим - поліцейські поранили його в гомілку. Йому вже провели операцію, він у свідомості і перебуває у відділенні травматології.

Злочинець стріляв на ураження, - лікарі про стрілянину, в якій поранили миколаївського патрульного

За словами Дем'янова, "злочинець хотів убити, а поліцейський - знерухомити". Також головлікар ЛШМД зазначив, що нападник перебуває на метадоновому заміщення, але не це було причиною його неадекватної стану. "Як лікар, як людина не причетна до міліції і стрільби, свою думку скажу. Поліцейський стріляв так, щоб не постраждала життя підозрюваного. Підозрюваний стріляв так, щоб поліцейського вбити. У цій ситуації, звичайно, професіоналізм поліцейських нас сколихнув, тому що, дійсно, стріляли в ногу, потрапили в ногу, знерухомили злочинця. Злочинець в свою чергу стріляв на ураження", - вважає Дем'янов.

Нагадаємо, що в п'ятницю, 19 серпня, рано вранці в Миколаєві обстріляв патрульних поліцейських. Поробиці срілянини читайте тут.

Також стало відомо, що зловмисник, який стріляв, має п'ять судимостей і на даний момент знаходиться під слідством.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв