Журналісти потролили мера Миколаєва, що не з'явився на ефір

Засмученим виборцям пояснили, що помічники та колеги мера увімкнули режим "сніжинка"
Depo.Миколаїв
15 липня 2016 11:14
ФОТО: depo.ua
Журналісти потролили мера Миколаєва, що не з
Журналісти потролили мера Миколаєва, що не з'явився на ефір

Журналістка одного із телеканалів Миколаєва протролила мера міста Олександра Сєнкевича, який не з'явився на зйомки телепередачі "Контраргумент", передає Depo.Миколаїв.

На своїй сторінці у "Фейсбуці" Юлія Анісімова виставила фото м'якої іграшки "Барсика" зі значком Сєнкевича та написала, що він дуже засмутився, адже мер так до нього і не прийшов: "Це Барсик. Барсик голосував за Олександра Сєнкевича. Барсик вірний ідеї і покладає надії на Олександра. Барсик не знімав значок з моменту отримання. Барсик, напевно, єдиний співробітник, якій не оббивав пороги міськради, не дзвонив і не стукав до Олександра. Барсик чекав Олександра на "Контраргументі" і дуже засмутився, дізнавшись, що його кумира не буде".

Журналісти потролили мера Миколаєва, що не з'явився на ефір - фото 1

Засмученій іграшці пояснили, що Сєнкевич не прийшов на єфір через те, що помічники Сєнкевича увімкнули режим "сніжинка": " І, як же нам пояснити Барсику, що лист меру дійшов тільки вчора після обіду, хоча ми занесли його в понеділок вранці... А колеги, помічники у відпустці, відрядженнях або в режимі "сніжинки". Але незважаючи на всі перепони, Барсик чекатиме і віритиме. Мріятиме про зустріч".

Журналісти потролили мера Миколаєва, що не з'явився на ефір - фото 2

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв