ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Журналіст показав пекельні умови 53-ї бригади на Широколанівському полігоні

Військових вже вдруге перекидуть на полігон, де немає води і їжі
Depo.Миколаїв
9 лютого 2016 13:07
ФОТО: depo.ua
Журналіст показав пекельні умови 53-ї бригади на Широколанівському полігоні
Журналіст показав пекельні умови 53-ї бригади на Широколанівському полігоні

Бійців 53-ї механзіованої бригади, які взбунтувалися проти жахливих умов на Широколанівському полігоні, кидають з вогню в полум'я вже вдруге. Чому урвався терпець військових, і вони пішли пішки до військового прокурора Миколаївського гарнізону, одразу стає зрозумілим після перегляду фото з полігону. Їх опублікував у Фейсбуці журналіст Дмитро Гнап, передає Depo.Миколаїв.

Разом з фото Гнап додає розповідь бійця про те, як їм доводиться існувати на Широколанівському полігоні: "Широкий Лан - Миколаївська область, немає питної води, ні їжі, світла, дров, і навряд чи будуть. Лікарі, велика частина нех**а не лікують, в госпіталь потрапити проблема, випрати взагалі мовчу. Комбриг загрожує за будь-яку непокору розвідкою. У відкриту говорить, дав наказ ламати щелепи. Багатьох побили. Забрали "військовики", паспорти, картки, гроші. Рапорти не проходять, рвуть при тобі. У розвідки зелене світло на все. Комбат кричить, телефонуйте, куди хочете, мені поху**, я на дембель. Мужики, я не скаржуся, просто такий пиз**ц я не бачив ніде. Всі говорять одне: поверніть на передову, там хоч є за що вмирати".

Ситуацію погіршує те, що спочатку 53-тя бригада була не в кращих умовах в Черкаському (Дніпропетровська область - ред.): у наметах води було по литки, дрів, як і їжі не було, а волонтерську допомогу розкрали. Все це показали журналісти. На наступний день командування бригади вибачилося, а бійців пообіцяли перевести на інший полігон. "Все гаразд - мовляв - не хвилюйтесь!" - "Куди ви їх переводите?" - "На Широкий Лан, Миколаївська область, там нормальний полігон". Ну хіба не покидьки?", - пише журналіст.

Вреті-решт бійців перевели, але у таке саме мирне пекло. 

Журналіст показав пекельні умови 53-ї бригади на Широколанівському полігоні - фото 1Журналіст показав пекельні умови 53-ї бригади на Широколанівському полігоні - фото 2

Журналіст показав пекельні умови 53-ї бригади на Широколанівському полігоні - фото 3

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв