Жоден депутат не має права ставити під сумнів мої повноваження, - Барна

Депутатам не вдалось зняти з посади голови бюджетної комісії "рішалу" Федора Барну
Depo.Миколаїв
14 червня 2016 17:48
ФОТО: depo.ua
Жоден депутат не має права ставити під сумнів мої повноваження, - Барна
Жоден депутат не має права ставити під сумнів мої повноваження, - Барна

Сьогодні, 14 червня, перед початком спільного засіданні бюджетної та транспортної комісій Миколаївської облради, керівник фракції "Нашого краю" Володимир Луста запропонував депутатам висловити недовіру голові бюджетної комісії Федору Барні і тимчасово передати повноваження голови комісії заступнику Олександру Бондарю, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Мой город".

"Я вношу пропозицію висловити недовіру голові комісії нашої бюджетної після всіх цих подій, які відбулися. Тимчасово передати головуючі обов'язки заступнику. І звернутися до сесії про те, щоб розглянути кадрові питання, оскільки сесія вирішує питання по голові комісії, зокрема, нашої бюджетної. В іншому випадку я не бачу можливості брати участь в роботі цієї комісії і робити вигляд, що нічого не сталося, піднімати руки, голосувати і так далі", - заявив Луста.

Також Луста додав, що брати участь у будь-яких і будь-чиїх договорняках він не має наміру, натякаючи на недавній скандал з листуванням Барни.

Барна, в свою чергу, сказав, що добровільно залишати пост глави комісії він не збирається, так як, на його думку, він не зробив нічого злочинного.

"Не комісія мене уповноважувала бути головою бюджетної комісії, за мене голосували в пакеті як за всіх депутатів, за всіх голів комісій... Зараз жоден депутат не має права ставити під сумнів мої повноваження... Взагалі, в чому претензія до мене? У листуванні моєму особистому? Так, давайте будемо лізти кожному в телефон, перевіряти, хто про що пише", - заявив Барна.

Депутат від "Батьківщини" Олександр Бондар також додав, що методи керівництва комісією, а також скандал з листуванням, в якому "засвітився" Барна, не дає йому ніякого морального права вести засідання комісії.

"Ось ці п'ять-шість комісій ми більше чуємо вас, ніж ви чуєте нас (депутатів, - ред.). Ось це найстрашніше, - звернувся він до Барни. - Ми зводимо все до того, що бажання депутатів планово-бюджетної комісії приїжджати на засідання опускається все нижче і нижче. Мені кожен раз вислуховуваємо істерики, а не якийсь конструктив, або ж брати участь в якомусь договірному матчі, і голосувати за порожні цифри і порожні папки теж немає ніякого резону, і ніякого бажання".

У підсумку, депутатам бюджетної комісії так і не вдалося висловити недовіру Федору Барні - представники "Оппоблоку" утрималися, аргументувавши це тим, що раз "демократичні сили заварили таку кашу, то нехай тепер і самі розбираються".

Раніше ми вже повідомляли, що Ббарна написав заяву на вихід з фракції, але так її і не віддав, аргументуючи це рішення тим, що йому не має чого соромитися. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв