Життя зеків миколаївської колонії намагались розвеселити пляшкою коньяку

Невідомі намагались перекинути через паркан колонії пляшку спиртного
Життя зеків миколаївської колонії намагались розвеселити пляшкою коньяку
Життя зеків миколаївської колонії намагались розвеселити пляшкою коньяку

В Ольшанську виправну колонію через основну огорожу намагалися перекинути скляну пляшку з коньяком, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі пенітенціарної служби. 

2 серпня о 22:45 до чергової частини Ольшанської виправної колонії (№ 53) управління ДПтС України в Миколаївській області з відділу охорони установи надійшло повідомлення про те, що в зовнішній забороненій зоні, поряд з основною огорожею виявлений згорток з невідомим змістом, примотаний прозорою клейкою стрічкою до дерев'яної палки, що вказує на спробу перекиду заборонених предметів.

Життя зеків миколаївської колонії намагались розвеселити пляшкою коньяку - фото 1

Силами особового складу відділу охорони установи було прийнято заходи щодо охорони місця події та викликана слідчо-оперативна група Миколаївського відділення НП Очаківського відділу ГУ НП України в Миколаївській області для проведення необхідних слідчих дій.

Під час догляду співробітниками поліції вмісту згортку виявлена скляна пляшка прямокутної форми ємністю 0,5 л з написом "Шабский", заповнена рідиною коричневого кольору, замотану у футболку світлого кольору.

Виявлений предмет з речовиною вилучений співробітниками НП Очаківського відділу ГУ НП України в Миколаївській області у встановленому порядку.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв