Життя зеків миколаївської колонії намагались розвеселити пляшкою коньяку

Невідомі намагались перекинути через паркан колонії пляшку спиртного
Depo.Миколаїв
5 серпня 2016 18:11
ФОТО: depo.ua
Життя зеків миколаївської колонії намагались розвеселити пляшкою коньяку
Життя зеків миколаївської колонії намагались розвеселити пляшкою коньяку

В Ольшанську виправну колонію через основну огорожу намагалися перекинути скляну пляшку з коньяком, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі пенітенціарної служби. 

2 серпня о 22:45 до чергової частини Ольшанської виправної колонії (№ 53) управління ДПтС України в Миколаївській області з відділу охорони установи надійшло повідомлення про те, що в зовнішній забороненій зоні, поряд з основною огорожею виявлений згорток з невідомим змістом, примотаний прозорою клейкою стрічкою до дерев'яної палки, що вказує на спробу перекиду заборонених предметів.

Життя зеків миколаївської колонії намагались розвеселити пляшкою коньяку - фото 1

Силами особового складу відділу охорони установи було прийнято заходи щодо охорони місця події та викликана слідчо-оперативна група Миколаївського відділення НП Очаківського відділу ГУ НП України в Миколаївській області для проведення необхідних слідчих дій.

Під час догляду співробітниками поліції вмісту згортку виявлена скляна пляшка прямокутної форми ємністю 0,5 л з написом "Шабский", заповнена рідиною коричневого кольору, замотану у футболку світлого кольору.

Виявлений предмет з речовиною вилучений співробітниками НП Очаківського відділу ГУ НП України в Миколаївській області у встановленому порядку.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв