Жителька Миколаєва відсудила у "ЕЛУ автодоріг" гроші на ремонт авто

Машина позивачки постраждала через відсутність тимчасових знаків регулювання дорожнього руху та огороджень у місці вибоїни
Depo.Миколаїв
8 листопада 2016 14:54
ФОТО: depo.ua
Жителька Миколаєва відсудила у "ЕЛУ автодоріг" гроші на ремонт авто
Жителька Миколаєва відсудила у "ЕЛУ автодоріг" гроші на ремонт авто

У Центральному районному суді Миколаєва розглянули цивільну справу за позовом місцевої мешканки до КП "Експлуатаційне лінійне управління автодоріг". Позивачка просила стягнути з підприємства матеріальні збитки, отримані нею внаслідок пошкодження її автомобіля "CITROEN". Про це Depo.Миколаїв повідомили у суді.

У позовній заяві жінка вказала, що відповідальні співробітники КП "ЕЛУ автодоріг" не забезпечили організацію встановлення тимчасових знаків регулювання дорожнього руху та огороджень в місці вибоїни по проспекту Героїв України у Миколаєві. Внаслідок цього, автомобіль позивачки потрапив на пошкоджену ділянку дороги та отримав механічні ушкодження - деформацію колісного диску, розриву шини і пошкодження рульової тяги.

Сума матеріальних збитків, отриманих позивачкою внаслідок ДТП, склала понад 4 тис. гривень, що підтверджується відповідними документами. Окрім цього, у матеріалах справи міститься постанова Ленінського районного суду Миколаєва, відповідно до якої вищевказаного співробітника "ЕЛУ автодоріг" визнано винним у вчинені адміністративного правопорушення за ч.4 ст.140 КУпАП.

Співробітник підприємства порушив правила норм та стандартів ДСТУ 3587-97 п.3.1, що виразилось у відсутності тимчасових знаків регулювання дорожнього руху та огороджень в місці вибоїни по проспекту Героїв України, внаслідок чого сталося зазначене ДТП. В результаті суд задовольнив позов та стягнув з КП 4 тисячі 112 грн.

Раніше повідомлялося, що "Миколаївелектротранс" заробив штраф через пошкодження авто на аварійному переїзді.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв