Жінка рятувала котів, а не сина: подробиці пожежі у Миколаєві, де загинув підліток

Сусіди розповідають, що жінка жорстоко ставилася до сина, і під час пожежі не кинулася його рятувати
Depo.Миколаїв
29 липня 2016 10:46
ФОТО: depo.ua
Жінка рятувала котів, а не сина: подробиці пожежі у Миколаєві, де загинув підліток
Жінка рятувала котів, а не сина: подробиці пожежі у Миколаєві, де загинув підліток

Вчора, 28 липня, у Миколаєві в пожежі загинув 14-річний підліток. Вогонь спалахнув вночі. Пожежників викликали сусіди, які побачили полум'я. Витягти вдалося одного сусіда і жінку. Кажуть, що вона кинулася рятувати собак і котів, коли дитина задихнулася чадним газом. Про це йдеться в сюжеті ТСН, повдіомляє Depo.Миколаїв.

Полум'я спалахнуло посеред ночі у квартирі на другому поверсі. Будинок старий: майже увесь із дерева. Тому вогонь швидко охопив все приміщення.

Сусідка, яка живе під погорільцями, розповідає, що посеред ночі почула сильний гуркіт. Вийшла на двір і побачила, що у сусідів згори палає коридор. Вогонь охопив вихід з двох квартир другого поверху. У полоні опинилися троє людей: матір з 14-річний сином та їхній сусід-пенсіонер. Якщо дорослі стояли біля вікна, то хлопчик ховався від полум'я на кухні.

"Забився в кухні. А там маленьке віконечко. Він ухопився за грати і кричав "рятуйте, пече, я горю, рятуйте", - розповідає сусідка.

Пожежники витягали погорільців за допомогою драбини. Щоб дістатися хлопчика, довелося спочатку прибрати грати. Але реанімація медиків не допомогла. Дитина задихнулася чадним газом. Сусіди звинувачують у смерті підлітка його матір. Кажуть, що та замість сина, кинулась рятувати котів і собак, що жили в її квартирі. Про хлопця навіть не згадала.

"Вона в першу чергу почала рятувати тварин. Розбила ліктем скло, її "швидка" забрала. А хлопчик просився "рятуйте, мені боляче". А вона котів рятувала", - розповідає сусідка.

Люди кажуть, що жінка називала себе волонтером. В однокімнантній квартирі тримала десятки тварин. "Одна собака тут жила, три нагорі, і три в сараї. А котів 80. 19 тільки згорілих викинули. П'ять мішків винесли", - зазначає сусідка.

Натомість, з сином поводилася жорстоко, кажуть люди. Діти розповідають, що хлопець по ночам був голодний, просив їжі. Сусіди додають, що п'ять разів поліцію викликали: "Била його, карала".

Жінку вже виписали з лікарні: стан задовільний, зоб заспокоїти, їй дали седативні препарати. Забрали її родичі, зазначають лікарі. 

Причини пожежі встановлюють експерти. За попередньою версією, вона могла статися через недопалок або через закорочення дротів. Загалом внаслідок пожежі пошкодження залишилися у семи квартирах.

Нагадаємо, за словами волонтерів, у будинку мешкало багато тварин, зокрема 80 котів та велика лисиця. 16 з них та чотири собаки загинули. Сусіди розповідали, що матір за тваринами доглядала краще, ніж за сином.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв