ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві знущання медперсоналу над принциповим волонтером виявилися "жартом"

Сергія Сагайдака вижили з лікарні через відмову платити "благодійний внесок"
Depo.Миколаїв
5 лютого 2016 10:15
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві знущання медперсоналу над принциповим волонтером виявилися "жартом"
У Миколаєві знущання медперсоналу над принциповим волонтером виявилися "жартом"

У Миколаєві лікарі побоялись розголосу та почали вибачатись перед волонтером Сергієм Сагайдаком, над яким знущалися медсестри, про це чоловік написав на своїй сторінці у Фейсбуці, повідомляє Depo.Миколаїв.

Нагадаємо, що у Корабельному районному відділенні неврології за відмову платити "благодійний внесок" медсестри викрутили у палаті волонтера лампочку, а потім ситуація і зовсім дійшла до маразму - чоловіка не пускали до вбиральні. Через знущання медперсоналу Сергій Сагайдак покинув лікарню, але після розголосу ситуації керівництво відділення почало вибачатись перед волонтером. 

"До вечора ситуація почала прояснюватися... Заввідділення стала надзвонювати по кілька разів і слізно просити вибачення за свій персонал, мовляв "медсестри пожартували, а ви жарти сприйняли всерйоз...", запевняла що ніяких поборів немає і все, що зможуть, нададуть для лікування", - пише волонтер.

Варто зазначити, що поряд з вибаченнями завідувач відділенням намагалася звинуватити у вказаній ситуації самого волонтера: "Вразила одна деталь: "Я забула попередити зміну на рахунок вас...". Тобто якщо приходить людина з вулиці без особливої ​​домовленості, то... І якось лаконічно між вибаченнями присутня настирлива спроба зробити в усьому мене винуватим словами типу "ви не так зрозуміли", "ви не так сприйняли", "у вас загострене почуття сприйняття", "не потрібно на все так гостро реагувати". Як же реагувати, коли відразу мені під ніс (і не тільки мені, а всім) пхають папірець з надрукованим заявою на "добровільний внесок" в касу благодійного фонду "ЗДОРОВА НАЦІЯ" і наказним тоном вказують, де каса знаходиться".

Заввідділенням залишила миколаївського волонтера винним у знущаннях медперсоналу - фото 1

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв