Миколаївці зберуться на "казковий шабаш" монстрів

На честь Хеллоуїна організатори обіцяють страшно цікаві розваги та жахливо красиві костюми
Depo.Миколаїв
28 жовтня 2016 15:53
ФОТО: depo.ua
Миколаївці зберуться на "казковий шабаш" монстрів
Миколаївці зберуться на "казковий шабаш" монстрів

Завтра, 29 жовтня, у Миколаєві відбудеться святкування Хеллоуїна. Бажаючим відчути дух свята пропонують відвідати різні зходи. Про це у "Фейсбуці" пишуть організатори, повідомляє Depo.Миколаїв.

Повідомляється, що історія цього свята налічує тисячоліття, починаючи від кельтського фестивалю "Самхейн", римського "Дня Помони" (богині рослин) і християнського "Дня всіх святих", в якому поєднуються кельтська традиція вшановування злих духів і християнська - поклоніння всім святим. "Сьогодні ж від стародавнього язичницького свята залишилися лише забавні захоплюючі традиції, серед яких популярним є переодягання в костюми нечистої сили", - пишуть організатори.

Тож в цю суботу жителів міста запрошують спочатку на Соборну площу, де з 16:00 до 17:00 кожен зможе за допомогою аквагриму перевтілитися в яскравий образ, а потім пройтись по головній площі міста "страхітливою ходою".

Далі пропонують відвідати дитяче містечко "Казка". Починаючи з 18:00 там відбудеться шоу-программа. Присутніх чекає світлове та фаєр-шоу, конкурси, призи, частування та виступ рок-гурту.

Варто додати, що в "Казці" також відбудеться конкурс на найяскравіший костюм. Переможець конкурсу отримає планшет.

Завра у Миколєві відбудеться "казковий шабаш" монстрів

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв