Миколаївці зберуться на "казковий шабаш" монстрів

На честь Хеллоуїна організатори обіцяють страшно цікаві розваги та жахливо красиві костюми
Миколаївці зберуться на "казковий шабаш" монстрів
Миколаївці зберуться на "казковий шабаш" монстрів

Завтра, 29 жовтня, у Миколаєві відбудеться святкування Хеллоуїна. Бажаючим відчути дух свята пропонують відвідати різні зходи. Про це у "Фейсбуці" пишуть організатори, повідомляє Depo.Миколаїв.

Повідомляється, що історія цього свята налічує тисячоліття, починаючи від кельтського фестивалю "Самхейн", римського "Дня Помони" (богині рослин) і християнського "Дня всіх святих", в якому поєднуються кельтська традиція вшановування злих духів і християнська - поклоніння всім святим. "Сьогодні ж від стародавнього язичницького свята залишилися лише забавні захоплюючі традиції, серед яких популярним є переодягання в костюми нечистої сили", - пишуть організатори.

Тож в цю суботу жителів міста запрошують спочатку на Соборну площу, де з 16:00 до 17:00 кожен зможе за допомогою аквагриму перевтілитися в яскравий образ, а потім пройтись по головній площі міста "страхітливою ходою".

Далі пропонують відвідати дитяче містечко "Казка". Починаючи з 18:00 там відбудеться шоу-программа. Присутніх чекає світлове та фаєр-шоу, конкурси, призи, частування та виступ рок-гурту.

Варто додати, що в "Казці" також відбудеться конкурс на найяскравіший костюм. Переможець конкурсу отримає планшет.

Завра у Миколєві відбудеться "казковий шабаш" монстрів

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв