ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Завод ім. 61 комунара звинуватив депутата облради у намаганні роздерибанити державну власність

Справа стосується дитячого табору "Комунарівець", який мають намір віддати на потреби АТОшників
Depo.Миколаїв
1 лютого 2016 15:46
ФОТО: depo.ua
Завод ім. 61 комунара звинуватив депутата облради у намаганні роздерибанити державну власність
Завод ім. 61 комунара звинуватив депутата облради у намаганні роздерибанити державну власність

У Миколаєві Суднобудівний завод ім. 61 комунара звинуватив депутата обласної ради Олега Мудрака в намірах роздерибанити майно державного підприємства. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі заводу. 

Нагадаємо, що раніше Олег Мудрак звернувся голови обласної ради Вікторії Москаленко стосовно відчудження дитячого оздоровчого табору "Комунарівець", що належить заводу ім. 61 комунара, у комунальну власність. 

Керівництво заводу відреагувало на дану ініціативну дуже жорстко: "Суднобудівний завод ім. 61 комунара входить до переліку не приватизованих підприємств і віднесений до підприємств оборонного комплексу, у зв'язку з чим будь-яке відчуження основних фондів заборонено законодавчо. Так само завод звернувся у військову прокуратуру з приводу постійних спроб різних структур знищити цілісність майнового комплексу підприємства. Підприємство обрало курс на розвиток не тільки виробництва, а й об'єктів соціального призначення, що перебувають на балансі заводу. Керівництво ДП "Суднобудівний завод ім. 61 комунара" і трудовим колективом, ухвалив низку рішень щодо заходів, спрямованих на відновлення дитячого оздоровчо центру без зміни профільного використання". 

У прес-службі підприємства відмічають, що завод має потребу в дитячому таборі, а керівництво прийняло рішення, за яким працівники та пенсіонери заводу безкоштовно проходять лікування в СП "Інгул".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв