Замовляння на покупку свині: що шукають миколаївці в мережі

Миколаївці продовжують вирішувати життєві проблеми за допомогою більш традиційних засобів
Depo.Миколаїв
13 червня 2016 14:11
ФОТО: depo.ua
Замовляння на покупку свині: що шукають миколаївці в мережі
Замовляння на покупку свині: що шукають миколаївці в мережі

Незважаючи на розвиток науки і цифрових технологій, миколаївці продовжують вирішувати життєві проблеми за допомогою більш традиційних засобів, наприклад замовлянь. Але шукають вони їх по-сучасному - в інтернеті, повідомляє Depo.Миколаїв.

Щомісяця українці вбивають упошуку Яндекса майже 85 тисяч запитів зі словом "замовляння", з них близько 2 тисяч - від жителів Миколаївської області. Стосовно запитів про замовляння до загального їх числа серед користувачів з різних регіонів України лідирують луганчани. Миколаївці ж знаходяться на 6 місці - вони шукають заклинання частіше, ніж запорожці, але рідше, ніж харків'яни.

Судячи з характеру запитів, жінки вдаються до магії помітно частіше, ніж чоловіки (принаймні, коли справа стосується любові). Найпопулярніші замовляння, які шукають в інтернеті, як раз про особисте життя - їм присвячений приблизно кожен п'ятий запит про заклинання. Нерідко миколаївці хочуть вступити в шлюб або повернути половинку, що від них пішла: "заклинання, щоб нагадати чоловікові про себе", "в які дні читають замовляння на заміжжя", "щоб чоловік нудьгував заклинання", "замовляння, щоб повернути дружину".

Вдаються до змов і ті, хто вже знайшов супутника життя. У пошуку Яндекса, наприклад, шукають "заклинання на оберіг чоловіка]. Заклинаннями намагаються навіть лікувати розбите серце:"замовляння, щоб не любити".

На другому місці за популярністю - замовляння на фінансове благополуччя (приблизно кожен 10-й). З їх допомогою користувачі намагаються розбагатіти, повернути свої гроші або вилізти з боргів: "замовляння і молитва сильні на гроші і удачу від Ванги", "швидке замовляння на гроші".

На третьому місці - заклинання на красу і здоров'я. Наприклад, миколаївці шукають в Яндексі: "замовляння на схуднення читати 40 днів", "замовляння,щоб волосся було красивим" і навіть "заклинання від всіх хвороб".

Серед інших популярних тем - замовляння на успіх в роботі і бізнесі:"замовляння від конкурентів на роботі", "замовляння перед початком торгівлі". Трохи менше, але все ж багато уваги миколаївські користувачі приділяють ворогам. В основному за допомогою заклинань намагаються захиститися від недоброзичливців і заздрісників, але іноді і самі хороші:"покарання за побиття колеги заклинання". Дбають миколаївці та про дітей:"заговорити молитви, щоб кинути пити синові". Нарешті, за допомогою змов закликають удачу в різних життєвих ситуаціях: "як заговорити лотерейний квиток на виграш", "заговор на гарне навчання".

Найпопулярніші теми замовлянь, які жителі Миколаївської області шукають в Яндексі:

1. Особисте життя
2. Гроші
3. Краса і здоров'я
4. Робота і кар'єра
5. Вороги
6. Діти
7. Удача

Як і в інших ситуаціях, миколаївські користувачі хочуть діяти напевно. Наприклад, вибираючи замовляння, цікавляться відгуками тих, хто вже його застосовував: "замовляння для схуднення відгуки". Крім того, переживають і про можливі наслідки магічного втручання: "замовляння на здоров'я наслідки".

Ось кілька дивних і цікавих змов, які шукали миколаївці:

- Як повернути борг, не зашкодивши боржнику? замовляння
- Чому коли читаєш замовляння на красу починаєш лаятися
- Замовляння, щоб клієнти користувалися послугами більше
- Щоб близькі дбали замовляння
- Замовляння, щоб сон не збувся
- Чи є замовляння, щоб не ламалася машина
- Замовляння на продовження молодості
- Щоб запропонували хорошу роботу заговор
- Замовляння, коли треба терміново щось знайти
- Замовляння на покупку свині
- Як зробити те, що хочеш замовляння

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв