Захворіти в лікарні: у Миколаївському пологовому №2 ще немає опалення

Жінки, які перебувають в лікарні при пологовому, почали хворіти через холоднечу
Depo.Миколаїв
21 жовтня 2016 12:42
ФОТО: depo.ua
Захворіти в лікарні: у Миколаївському пологовому №2 ще немає опалення
Захворіти в лікарні: у Миколаївському пологовому №2 ще немає опалення

Два миколаївських пологових будинки - №1 та №3 - почали обігрівати ще на початку тижня. В пологовому №2 на "Колосі", при якому також жінки перебувають на стаціонарному лікуванні, досі холодні батареї. Про це Depo.Миколаїв повідомили пацієнти.

Одна з пацієнток лікарні з понеділка лежить на "стаціонарі" при пологовому №2. Опалення там як не було, так і досі немає. Дівчина, яка перебуває на останньому місяці вагітності, розповіла, що у відділенні багато хто чхає та кашляє. Вона вже теж встигла захворіти, хоч пологи вже з дня на день.

Вона додала, що родичам довелося принести ще одну ковдру, окрім лікарняної: доводиться кутатися в кілька теплих речей і спати під двома ковдрами. Обігрівають лише новонароджених.

Depo.Миколаїв звернувся до віце-мера з гуманітарних питань Євгена Шевченка з приводу ситуації у пологовому №2. Він підтвердив, що там досі немає опалення, оскільки медзаклад перебуває на останній "гілці" опалення Миколаївської ТЕЦ. Воду вже запустили в батареї, але вона ще холодна. "Головне, що вода пішла по батареях. Думаю, що протягом сьогоднішнього дня ми вирішимо це питання", - сказав Шевченко.

В інших лікарнях міста, за словами Шевченка, вже є опалення. Це пологові №1 та №3, лікарня № 4, лікарня швидкої медичної допомоги, дитяча лікарня №2 на Рюміна, міська лікарня №1 на 2-й Екіпажній (Володарського), лікарня №3 у Дубках. 

Проблемними серед медзакладів виявилися пологовий №2 та жіноча консультація на вул. Малій Морській. Шевченко зазначає, що в останній також досі були холодні батареї, але зараз проблему вирішують.

Нагадаємо, станом на ранок 21 жовтня теплоносій поданий в 323 будинки, 34 медичні установи міста з 51, в 46 дитячі садки з 73, а також в 38 школи з 72.

Також 16 миколаївських шкіл повернулися на навчання.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв