Забудовник скандального ресторану в центрі Миколаєва хотів оскаржити слухання

Підприємець стверджував, що громадські слухання проводитимуться незаконно, тому для них неможна надавати приміщення
Depo.Миколаїв
29 жовтня 2016 18:24
ФОТО: depo.ua
Забудовник скандального ресторану в центрі Миколаєва хотів оскаржити слухання
Забудовник скандального ресторану в центрі Миколаєва хотів оскаржити слухання

Забудовник скандального ресторану, який будується в історичному центрі Миколаєві за колишнім трамвайним депо і викликав велике обурення у місті, намагався довести, що громадські слухання проводитимуться незаконно. Про це написала у "Фейсбуці" одна з організаторів слухань Євгенія Матейчук, повідомляє Depo.Миколаїв.

Матейчук розповідає, що забудовник звернувся до директора Палацу творчості учнів, де у неділю відбудуться обговорення, з тим, що нібито слухання незаконні. Він додавав три листи підстав і наполягав, що тому адміністрація не має допускати там проведення "незаконних" слухань.

Активістка повідомляє, що всю процедуру проведення громадських слухань витримали. Тому їх проведуть завтра, 30 жовтня, о 13:00 у палаці творчості на вул. Адміральській. Реєстрація стартує о 12:30, при собі потрібно мати паспорт.

Матейчук додала, що підтвердили свою участь мер Олександр Сєнкевич, головний архітектор міста Ганна Палеха, має бути представник патрульної поліції. Також буде представник забудовника. Запрошували також начальника Управління ДАБІ в Миколаївській області та прокурору області.

Нагадаємо, скандальне будівництво в історичному центрі Миколаєва перевірить міська влада. 

У документах на скандальний ресторан в центрі Миколаєва фігурує екс-архітектор-хабарник з ОДА. Крім того, забудова зводиться з порушеннями: верхніх поверхів та підвалу за проектом немає.

Архітектори будівництво нового ресторану у центрі Миколаєва порівняли з дачею циганського барона. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв