За ширмою гуманності: як у Миколаєві пси жеруть людей та котів

Євген Уманов відзняв відео, де розповів, що насправді відбувається у місті і чому Миколаїв не позбавиться диких агресивних зграй найближчим часом
Depo.Миколаїв
17 жовтня 2016 09:46
ФОТО: depo.ua
За ширмою гуманності: як у Миколаєві пси жеруть людей та котів
За ширмою гуманності: як у Миколаєві пси жеруть людей та котів

Проблема бродячих тварин для Миколаєва зовсім не нова, але з кожним роком стає все більш гострою, а ніні перебуває на своєму піку. Поки влада рахує собачок та котів, стерджуючи, що їх всього декілька тисяч на все місто, що і так немало, неофіційні дані стверджують, що місто корабелів стало домівкою для 7-30 тис. чотирилапих "друзів", повідомляє Depo.Миколаїв.

Поки зоозахисники розволять мокроту з приводу жорстокості людей до собак та котів, Євген Уманов відзняв відео, де без зайвих дискусій розповів, що насправді відбувається у місті і чому Миколаїв не позбавиться диких агресивних зграй найближчим часом. Відповідну роботу він опублікував на своєю каналі "Ютуб". 

Активіст повідомив, що дійсно в Миколаєві постійно проживає від 7 до 30 тис. собак. Щорічно в заклади охорони хдоров'я з травмами різної важкості звертається близько 500 городян, які просто не встигли втекти від зубастих та "спровокували їх на напад". Приблизно так "спровокували" скажених псів жінка з Корабельного району, що залишилась без руки та маленька дитина, що 90 днів лікувалась від зарази, яку розносять пси. На думку більшості зоозахисників, саме люди є головними "провокаторами" та самі винні в тому, що собаки нападають на них та жеруть місцевих котів. 

Євген Уманов поясню, що є два ланцюги зв'язку: люди - собаки та собаки - люди. Ніхто не знімає відповідальності з власників, які награлись та викинули чотирилапих напризволяще, але тварини, що здичавіли чи народились на вулиці несуть реальну загрозу життю. 

Для того, щоб подолати цю проблему є два шляхи: 

1. Вилов - перетримка - приспання. 

2. Вилов - перетримка - повернення на вулицю. 

Доречі, в законодавсті чітко прописаний перший варіант, але зоозахисники не можуть дозволити закону працювати і обирають другий. Мер міста також "гуманіст", тож обрав другий варіант за який вболіває нова керівниця Центру захисту тварин. 

Все б нічого, але він не діє в міста з населенням більше 30 тис. людей, тож виходить замкнуте коло. 

Більше фактів та аргументів у відео.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв