ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За кращий дизайн "картки Миколаївця" дадуть гроші

Миколаївців запрошують долучитись до розробки дизайну соціальної картки містянина, яку планують запровадити в місті

Depo.Миколаїв
31 липня 2018 11:48
ФОТО: depo.ua

Комунальна установа "Агенція розвитку Миколаєва" оголосила відкритий конкурс на розробку графічного зображення муніципальної картки, передає Depo.Миколаїв із посиланням на сайт міськради.

Кількість надісланих макетів від однієї особи не є обмеженою. Переможець отримає грошову винагороду в 5000 гривень.

"Картка Миколаївця" це сучасний персоналізований платіжний інструмент, який дозволяє користуватися всіма доступними сервісами міста. Це сучасна альтернатива паспорту завдяки системі ідентифікації. Нею можна платити в громадському транспорті та використовувати як лічильник монетизації пільг на проїзд. Також це електронна амбулаторна картка, ключ до спрощеного оформлення субсидій та пільг, єдина платіжка за послуги ЖКГ, пропуск до музею чи бібліотеки. Та одночасно - дисконтна картка із програмою лояльності в різних торгівельних закладах міста та підприємствах громадського харчування. Перелік не є обмеженим.

Згідно із технічним завданням з розробки дизайну, автори мають подати візуалізації для трьох базових типів муніципальної картки: ідентифікаційної картки особи, електронного квитка та повноцінного платіжного інструменту. Всі типи карток повинні мати спільні елементи єдиного продукту, графічне оформлення якого має асоціюватись із містом Миколаєвом.

"Картка Миколаївця" може використовуватися різними категоріями населення: школярами, студентами, особами пенсійного віку та іншими пільговиками. До розгляду прийматимуть й альтернативні пропозиції, які не повністю відповідають вимогам технічного завдання.

Технічне завдання на розробку дизайну картки доступне за посиланням: http://bit.ly/2uZMSRG.

Участь у конкурсі може взяти будь-хто. Надсилати роботи необхідно в електронному варіанті (файли формату jpg, png, pdf, eps, ai, tiff) на e-mail: info@mda.mk.ua. В листі обов'язково зазначити тему: "Картка Миколаївця".

Кінцевий термін подання варіантів дизайну – 12 серпня включно.

Нагадаємо, що для переофомлення картки киянина є ще півроку.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook