За два роки половина комунальних підприємств Миколаївщини прийшла в занепад

Одне зі скандальних підприємств - аеропорт "Миколаїв" - досі не може знайти інвесторів та наразі там можуть відключити газ і світло
Depo.Миколаїв
10 листопада 2016 15:50
ФОТО: depo.ua
За два роки половина комунальних підприємств Миколаївщини прийшла в занепад
За два роки половина комунальних підприємств Миколаївщини прийшла в занепад

Комунальні підприємства Миколаївської області за останні два роки прийшли в занепад. З 12 підприємств, які були в 2014 році, на сьогодні залишилося шість. Про це під час сесії розповіла начальник управління з питань майна комунальної власності Ольга Відіна, повідомляє Depo.Миколаїв.

За її словами, цього року за вісім місяців працювали лише чотири підприємства. Депутат-"опоблоківець" Володимир Фроленко поцікавився, чи не пов'язує Відіна погану роботу підприємств з неефективним управлінням. З цим начальник управління погодилася частково.

Як зазначила Відіна, подальший розвиток підприємств залежить лише від змін в законодавстві. "Потрібно змінити законодавство по відношенню до них (комунальних підприємств - ред.). 20% ПДВ їх вбиває", - зазначила вона.

Крім того депутат Тетяна Демченко від "Нашої держави" просила Відіну розповісти про стратегію розвитку аеропорту. Чиновниця сказала, що вся стратегія записана в проекті рішення. Якщо її сформулювати в двох словах, - це пошук інвесторів.

Також виступила представник аеропорту. Вона повідомила, що зараз на підприємстві працює 53 людини. Але є загроза, що незабаром їм не буде необхідності їздити на роботу, оскільки підприємство не в змозі платити за світло і газ та їх можуть відключити. Крім того, вона попросила швидше шукати інвесторів і рятувати підприємство. За літо аеропорт прийняв чотирьох потенційних інвесторів, але результатів немає.

Депутати також разкритикували управління комунальної власності та пропонували визнати його роботу незадовільною. Але недостатню кількість голосів не набрали.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв