З новим директором "Миколаївводоканалу" уклали угоду на рік

Випробувальний термін для Бориса Дуденка триватиме два місяці
Depo.Миколаїв
16 червня 2016 16:51
ФОТО: depo.ua
З новим директором "Миколаївводоканалу" уклали угоду на рік
З новим директором "Миколаївводоканалу" уклали угоду на рік

Міський голова Олександр Сенкевич представив колективу МКП "Миколаївводоканал" нового директора підприємства - Бориса Дуденка. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради. 

Олександр Сенкевич зазначив, що з приходом нового керівника очікує позитивних змін на підприємстві: "Упевнений, що стабільна і злагоджена робота всього колективу сприяє реалізації проектів з модернізації обладнання та підвищення енергоефективності підприємства, розширенню мережі водопровідних комунікацій в місті. Сподіваюся, що ми отримаємо кредит Європейського банку реконструкції та розвитку, який допоможе розвитку інфраструктури та поліпшенню економіки міста в цілому", - сказав мер.

Він додав додав, що на одному з найбільших і стратегічних підприємств міста слід розширити штат директорів, зокрема додати посаду технічного директора, директора з розвитку, який буде залучати безповоротні кошти.

Довідка: Борис Дуденко народився 1973 року, корінний миколаївець. У 1990 році з відзнакою закінчив Лімановську середню школу Вітовського (Жовтневого) району. Має дві вищі освіти: 1990 - 1995 рр. - Миколаївський сільськогосподарський інститут (агрономічний факультет), 2010 - 2012 рр. - Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова (менеджмент організації). У 2015 році отримав ступінь магістра ділового адміністрування (Майстер ділового адміністрування - MBA).

З Борисом Дуденком укладено договір на рік з випробувальним терміном на два місяці. Новопризначений керівник "Миколаївводоканал" в найближчі дні представить меру стратегію розвитку підприємства, попередньо повідомивши, що планує оптимізувати бізнес-процеси.

Раніше повідомлялося, що миколаївську каналізацію реконструюють за кошти Європейського інвестбанку.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв