З Миколаєва дітей переселенців та АТОшників відправили на відпочинок до Хорватії

Діти проведуть на оздоровленні тиждень
Depo.Миколаїв
26 червня 2016 09:12
ФОТО: depo.ua
З Миколаєва дітей переселенців та АТОшників відправили на відпочинок до Хорватії
З Миколаєва дітей переселенців та АТОшників відправили на відпочинок до Хорватії

В п'ятницю, 24 червня, 45 дітей вимушених переселенців і військовослужбовців, вирушили на відпочинок до Хорватії. Крім рідних і близьких провести дітей прийшли директор департаменту соціального захисту населення Ольга Сивопляс, начальник управління зовнішніх зв'язків, зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Зульфія Капуста. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

"Уже другий рік Хорватія запрошує до себе на відпочинок дітей з нашої області. Як і в минулому році, в цьому році в Хорватію їдуть діти загиблих військовослужбовців, діти демобілізованих і мобілізованих учасників АТО і внутрішньо переміщені особи. Маю велику надію, що діти безперешкодно доїдуть до Хорватії - місто Сільці, і чекаємо їх назад 7 липня. Сподіваюся, що всі здорові, щасливі, задоволені приїдуть додому", - зазначила Ольга Сивопляс.

Також вона подякувала благодійникам, які відгукнулися і допомогли з організацією поїздки. Діти проведуть на оздоровленні тиждень, за цей час плануються зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Олександром Левченком і жупаном Карловацкой жупанії Іваном Вучич, проведення прес-конференції в Посольстві України в Хорватії, відвідування фестивалю мистецтв в г.Карловац.

Діти зможуть отримати комплекс оздоровчих послуг, відвідати історичні та культурні місця Хорватії, ознайомитися з традиціями країни і знайти нових друзів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв