З ГПУ в Миколаївську прокуратуру: Луценко призначив нового заступника Дунаса

Степан Божило засвітився в розслідуванні справ Юлії Тимошенко та Геннадія Корбана
Depo.Миколаїв
14 липня 2016 12:23
ФОТО: depo.ua
З ГПУ в Миколаївську прокуратуру: Луценко призначив нового заступника Дунаса
З ГПУ в Миколаївську прокуратуру: Луценко призначив нового заступника Дунаса

Генеральний прокурор України Юрій Луценко обрав заступника новопризначеному очільнику Миколаївського відомства Тарасу Дунасу. Відповідне рішення про призначення Стапана Божило на посаду заступника прокурора Миколаївщини сьогодні було оприлюднено на офіційному сайтв ГПУ, передає Depo.Миколаїв.

Зазначимо, що раніше Степан Божило очолював управління з особливо важливих справ Генеральної прокуратури, а в 2012 - 2013 роках керував слідчою групою ГПУ, що розслідувала резонансну справу про вбивство в 1996 році депутата Верховної Ради 2-го скликання Євгена Щербаня.

За підозрою в причетності до замовлення цього злочину звинувачувалася також екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко. Тоді адвокат Юлії Тимошенко Сергій Власенко викрив Степана Божило в тому, що він підвозив на засідання суду одного зі свідків у справі Сергія Зайцева. За версією захисників Тимошенко, саме з подачі прокурора Зайцев озвучив в суді версію про інтимні стосунки між лідером "Батьківщини" і Павлом Лазаренко.

Деякі ЗМІ також писали, що Божило став особистим ворогом Тимошенко, адже вручав їй підозру про причетність до вбивства Щербаня.

Втім, і при новій конфігурації влади після подій євромайдан Божило зумів знайти собі тепле містечко. Так, за генпрокурора Віталія Яреми законник обіймав посаду старшого слідчого з особливо важливих справ першого слідчого відділу управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління підприємств ГПУ, а в квітні 2015 році Віктор Шокін призначив його на посаду начальника управління з особливо важливих справ наглядового відомства.

Відзначимо, що напередодні звільнення Віктора Шокіна було зачищено все старе керівництво управління, і призначені нові люди, віддані особисто Божило.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв