Южноукраїнські спортсмени завоювали повний комплект перемог з греко-римської боротьби

Борці зараз готуються до відбіркового чемпіонату Європи

Южноукраїнські спортсмени завоювали повн…

Команда комбінату культурно-спортивних споруд (ККСС) "Олімп" Южно-Української АЕС з греко-римської боротьби стала призером Міжнародного турніру серед кадетів. Змагання відбулися 8-10 квітня в Одесі. Їхнім підсумком для южноукраїнців стали дві срібні медалі Станіслава Мальцева та Микити Первомайського, а також бронза Богдана Ляхова. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ЮУАЕС.

Ще чотири бронзові медалі до скарбнички перемог южноукраїнських борців принесли Микита Політаєв, Артем Подакін, Станіслав Мальцев і Святослав Калашников. Вони брали участь у зональному Чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед кадетів 1999 року народження, який відбувся 25-27 березня в Миколаєві.

"Результат змагань непоганий, якщо врахувати, що команда "Олімпу" була молодша за своїх основних суперників на два роки", - коментує перемогу юних спортсменів завідувачка відділом розвитку дитячого та юнацького спорту ККСС "Олімп" Катерина Спанчак.

Виступи хлопців з міста атомників на Всеукраїнському турнірі пам'яті Майстра спорту Міжнародного класу Олексія Вакуленка, який відбувся у Краматорську з 1 по 3 квітня, були вдалішими. Цього разу Артем Подакін, Микита Політаєв і Святослав Калашников стали чемпіонами, Богдан Ляхов - срібним призером.

Сьогодні спортсмени готуються до фінального Чемпіонату України, який відбудеться 21-23 квітня в м. Вінниця. Він стане відбірковим на Чемпіонат Європи.