Южно-українські атомники подолали більше 200 км на велосипедах

Велосипедисти приймають участь у пробігу під назвою "З Україною в серці"
Depo.Миколаїв
14 вересня 2016 19:08
ФОТО: depo.ua
Южно-українські атомники подолали більше 200 км на велосипедах
Южно-українські атомники подолали більше 200 км на велосипедах

Команда южно-українських велосипедистів, які беруть участь у велопробігу, присвяченому 20-річчю ДП НАЕК "Енергоатом", за два дні шляху здолала більше 200 км і ввечері 13 вересня в'їхала до міста Нетішин Хмельницької області. Про це повідомив один з учасників акції - працівник електроцеху Южно-Української АЕС Дмитро Твердохліб, передає Depo.Миколаїв.

Сьогодні велосипедисти планують проїхати 90 км дороги і ввечері прибути до Першотравенська Житомирської області, де заночують у наметовому таборі.

 Додатково:

Велосипедний пробіг під назвою "З Україною в серці" організовано ДП НАЕК "Енергоатом". У іміджевому заході беруть участь атомники Южно-Української, Рівненської, Запорізької, Хмельницької, атомних станцій і представники Дирекції компанії. Пробіг стартував 12 вересня в місті Вараш (РАЕС), а зашершиться 14 вересня в Славутичі. Мета велопробігу - підвищення іміджу енергогенеруючої компанії та висвітлення її внеску в забезпечення енергетичної незалежності України.

Южно-українську команду велосипедистів представляють технічний керівник Микола Сучок (цех теплової автоматики та вимірювань), Єгор Петренко (реакторний цех №2), Євген Шифердеккер (служба головного технолога), Віталій Мельников (ГЕС-ГАЕС), Дмитро Твердохліб (електроцех), Іван Базаров (енергоремонтний підрозділ). Разом із командою маршрут долають у ролі координатора Владислав Жельман (служба продовження експлуатації), в якості волонтера та механіка - мешканець Южноукраїнська Олександр Гнезділов.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв