ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Юні миколаївці стали лауреатами Міжнародного конкурсу "Акорди Хортиці"

Дипломи ІІІ ступеню вибороли у творчих змаганнях п'ятеро миколаївських виконавців
Depo.Миколаїв
6 квітня 2016 20:14
ФОТО: depo.ua
Юні миколаївці стали лауреатами Міжнародного конкурсу "Акорди Хортиці"
Юні миколаївці стали лауреатами Міжнародного конкурсу "Акорди Хортиці"

Вихованці дитячої музичної школи №5 представили Миколаїв на XVI Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячого та юнацького виконавського мистецтва "Акорди Хортиці". П'ятеро миколаївців стали лауреатами творчих змагань, посівши третє місце. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Днями у Запоріжжі під егідою Міністерства культури України відбувся XVI Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва "Акорди Хортиці", який має статус одного з найбільш визнаних і авторитетних міжнародних музичних змагань академічного напрямку та дає нагоду учасникам реалізувати свій творчий потенціал на шляху професійного зростання.

У конкурсі взяли участь 450 талановитих дітей з усіх куточків України, а також зі Швейцарії, Австрії, Японії, Польщі, Литви, Чехії та США. Юних солістів, інструменталістів та хормейстерів, а також ансамблі виконавців оцінювало високопрофесійне інтернаціональне журі під головуванням видатного українського піаніста, професора Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського, заслуженого артиста України Юрія Кота.

Миколаївщину на цьому мистецькому заході представляли учні та викладачі однієї з найкращих шкіл естетичного виховання - дитячої музичної школи №5. Незважаючи на те, що наші юні музиканти вперше брали участь у цьому конкурсі, вони дуже вдало виступили та отримали високу оцінку журі. П'ятеро з учасників - й дипломи лауреатів ІІІ ступеню: Ляхова Анастасія (фортепіано), Данченко Іван (сольний спів), Легчило-Янішевський Володимир (ударні інструменти), Долгов Владислав (мідні духові інструменти), Данченко Іван та Мироненко Поліна (вокальний ансамбль).

За високий рівень викладацької майстерності дипломом журі конкурсу відзначено директора ДМШ №5, викладача сольного співу Столярову Ларису Вікторівну.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв