Їх з'єднав Ширлан: у Миколаєві зіграли справжнє військове весілля

Лейтенант Наталя Гончарова та старшина 79-ї ОАЕМБ Володимир Розпопа побрались в камуфляжі
Depo.Миколаїв
5 жовтня 2016 10:45
ФОТО: depo.ua
Їх з
Їх з'єднав Ширлан: у Миколаєві зіграли справжнє військове весілля

У Миколаєві на ще одну військову родину стало більше. Нещодавно в місті відбулось незвичайне військове весілля, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на сюжет МСН. 

Лейтенант Наталя Гончарова та старшина 79-ї ОАЕМБ Володимир Розпопа познайомились як справжні військові - на полігоні Широкий Лан: "Познайомились давно, ще на початку 2015 року. Ми тоді працювали з мобілізованими військовослужбовцями на полігоні Широкий Лан, там і познайомились. Рік переписувалися, він їздив в АТО, я його підтримувала. Потім, коли вже повернувся, вирішили одружитись".

Влаштувати весілля у стилі повітряно-десантних військ - ідея родинна, говорять Володимир та Наталя. Наречена говорить, що трохи незвичною спочатку була думка про те, що весільна сукня буде камфляжною. Втім, до форми молоді звикли давно і знімати її наразі не збираються.

Володимир підписав контракт на весь особливий період і не жалкує про це: "Я патріот своєї країни, я буду свою країну захищати до останнього. Я нікому не дозволю ні сім'ю, ні країну образити. Це те саме, що в твою сім'ю залізла чужа людина, поселилась в тебе в кімнаті і ти її не можеш вигнати. Агресія - це дуже погано".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв